Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Adnátok tanácsot?

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Van egy orosz srác, aki amúgy zsidó,de ez ebből a szempontból lényegtelen. Ő egy énekes, nem olyan híres, s még csak nem is helyes különösebben. Ennek ellenére bírom a stílusát meg minden, tudjátok, és hát vettem a bátorságot és megkerestem instagramon. Írtam neki hogy bírlak, ügyes vagy még ilyenek és válaszolt is. Váltottunk pár szót kB öt napon keresztül. Úgy fejeztük be, augusztus 13-án, hogy megkerdeztem, hogy elkuldhetek e neki valamit. Azt válaszolta, hogy persze, nyugodtan. Na én erre elkuldtem a rajzomaat, amit róla készítettem. Erre még nem válaszolt. És a nagy kérdés az lenne... Hogy miért nem? Mit csináltam rosszul? Nyilván lehet hogy ennyire elfoglalt de ha nem akart volna, nem válaszolt volna ennyiszer se. Értitek? Szóval... Nyilván nem lesz köztünk semmi, de ilyenkor jön a mi van ha mégis? A személyisége fogott meg és ez olzan rossz mert még sose volt ilyen.. Figyi mit tegyek? Írjak neki, meg? Vagy várjak így két hét után hogy hátha megnezi a rajzomaat? Vagy reagaljak a sztorijara, hátha csak elfelejtette a dolgot? Valaki tud érdemleges és nem lealázó tanáccsal szolgálni? Előre is köszi!


17l( ő 21)



2019. aug. 26. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Aztaa!

Tudsz oroszul?

Biztos megijedt, mert attól fél, hogy bejön neked, és ő ezt nem viszonozza.

Hogy hívják? Honnan ismerted meg?

2019. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy előadáson láttam először, egy barátnőm ajánlotta. Szerintetek valami ebből lehet vagy ne irogassak rá? Csak mert októberben úgyis elmegyek egy úgymond koncertjére... Igen bejon, de külsőre annyira nem mert szakállas cseppnyit
2019. aug. 27. 00:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Es én azt nem igazán bírom. Mondjuk zsidó... A zsidók szeretik a szakállukat vagy mi? 😂😂💛💛
2019. aug. 27. 00:09
 4/5 Breast ***** válasza:
Ebből semmi nem lesz
2019. aug. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blade Bone ***** válasza:
Nincs ezen mit szépíteni szerintem, bukta. Ha akart volna válaszolni megtehette volna, mert most egy rajzra annyit mondani hogy jó lett, vagy sem, semeddig nem tart. Nem ő lesz a te zsidód, na. 😃
2019. aug. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!