Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen alkoholmentes szórakozá...

Milyen alkoholmentes szórakozási lehetőségek vannak fiú-lány vegyes baráti társaságnak?

Figyelt kérdés

A társaság fiús részével el lehet menni billiárdozni, bowlingozni, gokartozni, paintballozni, dartsozni, focizni... De fiúknak és lányoknak is élvezetes programot sokkal nehezebb kitalálni.


Ami nem játszik:

-Tartalmas programot szeretnék, tehát pl. a sör helyett vízipipa mellett ücsörgés nem sokkal jobb.

-Egyikünknek sincs nagy kertje sajnos, így bográcsozás és társai kilőve.

-Szabadulószobában már voltunk többször.


Ha ez segít valamit a válaszadásban, 23-25 éves budapestiek vagyunk. (Vagyis nem mindenki, de a társaság központja Budapest.)


2019. aug. 29. 23:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az idáig érkezett válaszokat mindenkinek, hasznosak voltak!


"nem kell ennyire általánosítani a lányos vagy fiús dolgok között"


Nem azért általánosítottam, mert hímsoviniszta ultrakonzervatív vagyok, hanem mert a mi lányaink annyira nem élvezik az ilyeneket...


"Miért van kizárva az alkohol?"


5 éve ismerjük egymást, és a program legtöbbször az volt, hogy beülünk inni valahova. Már unalmas.

2019. aug. 30. 09:29
 12/12 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de én imádok bowlingozni, dartsozni, biliárdozni, pedig nőnemű vagyok... ez sztem nem nemfüggő, hogy ezeket ki mennyire szereti.


De egyéb ötletek akkor:

- minigolf

- élményfestés (bár ez tapasztalatom szerint inkább csajos program - attól függ, ti mennyire szerettek festeni, ilyesmivel pepecselni)

- állatkert

- mozi

- cirkusz

- lézerharc (bár lehet, hogyha a paintball nem jön be nálatok a lányoknak, a lézerharc sem volt)

- geocaching

- színház, stand-up comedy stb.

- tematikus városi séták "idegenvezetéssel"

- múzeumok (vannak interaktívabb kiállítások is... nem tudom, Láthatatlan Kiállítás van-e még... vagy Csodák Palotája)

- horrorlabirintus jellegű helyek

- óriáskerekezés a Deákon... vagy vidámpark, de fejből nem tudom, hogy hol van Bp-n, mi van a régi klasszik Vidám Parkkal

- társasjátékok

- kocsmakvízek

- koncert

- scavenger hunt / városi kincsvadászat

2019. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!