Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy elengedjenek?

Mit tegyek, hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy nagyjából 1 éve megismertem egy lányt az interneten, viszont külföldön lakik. Jelenleg adódott ez a lehetőség, hogy kb 1 hónap múlva találkozhatnánk, mert elengedik a szülei az egyik barátjukhoz, tőlem kb 300 km-re(persze az országhatáron belül). Amikor ezt elmondtam anyukámnak azonnal azt mondta, hogy nem lehet, hogy csak így elenged idegenekkel egy nagy városba. Akkor azt még ki tudtam "harcolni", hogy úgy elengedjen, ha meg tudják beszélni az ő szüleivel. Viszont ettől kicsit tartok, hogy nehogy valami közbe jöjjön és ne tudják megbeszélni. Nincs valami más lehetőség esetleg? Persze anyám aggódását teljesen megértem, de akkor is cikinek érzem, ha a szüleimet bele kell vonnom a kapcsolatomba. Egyébként 16 éves vagyok, és előre is köszönöm az értelmes válaszokat. :)

2019. aug. 31. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos segítene, ha a te szüleid beszélnének az ő szüleivel, illetve megígéred nekik, hogy mikor odaérsz és mikor indulsz haza írsz nekik.
2019. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valaki nagykorú unokatestvér menne veled, vagy elkísérne egy darabig, esetleg abba a városba és addig ő kivenne szállást vagy valami, megvárna stb. Ha gond van bármikor tudnál szólni neki telefonon.
2019. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd meg a lány szüleit, és a sajátjaidat is. Ők addig elmennek várost nézni, ismerkedni, míg ti is csináljátok amit jónak láttok.
2019. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem próbállak lebeszélni, de ugyanebben a helyzetben voltam. És hálát adok az égnek, hogy a szülei nem engedték. A távkapcsolat szar.
2019. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!