Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Párom szerint én nem szép...

Párom szerint én nem szép férfi vagyok hanem férfias! Van okom megsértődni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 08:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%

Szép férfi az maximum a nőies vonású férfiakra értendő.

A férfias férfi azt jelenti vonzó. Amúgy sem mondunk férfiakra olyat hogy szép. A nő szép, a férfi sármos/férfias, stb

2019. szept. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Ha megsértődsz ezen akkor még férfi se leszel nem hogy szép
2019. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
Igen, ahogy #1 írja. Mondjuk a "szép egy ember" kifejezés még kissé pejoratív is.
2019. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
36%

Hát ha emiatt felmerül benned hogy megsértődj, akkor a férfiasság is kérdéses...

A férfinak pont elég, ha az ördögtől 1 fokkal szebb.

A szépség a szebbik nem "dolga" . A férfi az férfias legyen.

Amelyik nő ezt nem értékeli, és a modell pasikra bukik... azzal sincs különösebb gond, csak az olyannak segíteni kell csomagolni. :)

2019. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
A férfias jelző sokkal nagyobb dicséret, mint a szép férfi.
2019. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
31%

Ismertem egy férfit, aki meg azt mondta a feleségére, hogy nem szép, hanem aranyos. Szerintem ez bántó volt, és ez az eset is pont ilyen.

Miért ne lehetne egy férfi egyszerre szép is és férfias is? Én ismerek ilyet, nem is egyet!

Szerintem ne sértődj meg, de azért megértelek, ha nem esik jól. Kíváncsi lennék, mit szólna a feleséged, ha azt mondanád neki, ő sem szép, csak nőies.

2019. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem gond, a férfi kb. olyan mint egy régi amcsi muscle car, most egy 69-es Chargerre rá mondod hogy szép? Nem, egy Ferrari az a szép (mondjuk még az is férfias autó), attól függetlenül megvan a maga közönsége a Chargernek is, nem mindenki a szépet keresi (tárgy esetében, mint a kocsi is mondjuk inkább fordítva van, ott magához illőt keres az ember)...
2019. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%

Jaj, de unalmas, és végtelenül kiábrándító a 6-os féle butaság és rövidlátás...

Miért lenne sértő, hogy nem szép, hanem aranyos?

Nem lehet minden ember szép, és minden nő se szép.

Egy férfi nem azért vesz feleségül egy nőt, mert hű de szép az arca! Mire megy vele, ha egy legutolsó ótvar ribi?


Persze... nézzen ki valahogy, adjon magára, de egy házasságnak nem ez az alapja!!!

Ha félrészegen meg akarok dugni valakit, akkor belefér, hogy szépnek hazudjam, levarrom párszor, aztán mindenki megy a saját útjára.

Nem hiszem, hogy egy házasságba ez belefér!

Ha az ember nem lehet őszinte a saját élete párjával se, akkor ott lehet beleszarni az egészbe egy nagyot!


Mint ahogy akkor is bele lehet szarni az egészbe, ha akármelyik félnek annyi önbizalma ne legyen, vagy bizalma a másik felé, hogy pontosan tudja, hogy a másik az életét is odaadná érte, hogy egy ilyen kijelentésért megsértődjön, vagy kétségei támadjanak.

17 évasen az első második párkapcsolatnál még van ilyen.

De egy házasságban... ne bohóckodjunk már!

2019. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Szerintem meg az unalmas,hogy szép tálból nem lehet jól lakni.. de IGEN jól lehet! Ne legyünk már álszentek, a gasztronómia területén is sokkal jobb ízűen fogyasztunk ha esztétikusan van kialakítva a tálalás. Az összecsapott nem túl gusztusos ételt és a hozzá tartozó csúnya odaégett,kozmált tálból, tányérból nekem nem esne jól fogyasztani semmit.

A másik dolog pedig,minden ember csak és kizárólag olyan párt keressen,találjon magának aki a szépségével,csinosságával jóképűségével fogja meg!

Most lehet majd hurrogni, de sokan nem akarnak a dolgok mélységébe,és részleteibe tekinteni.

Rengeteg ember nemtől függetlenül azt hiszi,azt gondolja,hogy nem számít semmi csak a belső tulajdonság.. igen ám, nem azt mondom,hogy ez lényegtelen dolog vagy hülyeség! De ez kevés..illetve ez a kevesebb dolog ami számít. Én elhiszem,és tudom is,hogy lehet így egy párt alkotni hosszú vagy rövid ideig.. de idövel az egyik fél félre lép majd mert megismerkedik valahol valakivel aki mindig is az álomzsánere,ideálja volt számára..és még ha bónuszként rendes,aranyos is mellé az illető,onnantól kezdve nincs megállás.. idők kérdése és megtörténnek a testi örömök is,és megcsalja a párját.

Eztán vagy válás lesz a vége, vagy pedig így élik le az életüket..ez már egy másik történet (de akkor is megcsalta a párját egy szebb embererel)

Vagy akkor nézzünk egy konkrétabb esetet!

Személy szerint nagyon sok olyat tudok,de szerintem ti is,hogy az illetö hölgyet évtizedeken át csalta a férje fűvel fával, és mellé agresszív is,de a nő akkor is szereti és bálványozza! És,hogy miért? Azért mert jóképű,szép ember a pasi és nem akarja elveszíteni. Higyjétek el.. 10 nőből 9 ilyen..bármit tehet egy jóképű hűtlen férj,mindig is szertni fogja. Még akkor is amikor netán elválnak. A nő a következő kapcsolatában már nem egy szép férfit fog választani mert nem akarja megint azt átélni mint az előző párjával kapcsolatban,hogy minden nőt megkaphat a kisugárzásával. Na de mivel az új párja már nem egy jóképű ideál, egyáltalán nem fogja ugy szeretni ahogy kéne! Tisztelni lehet,hogy tiszteli majd, és mint egy embert lehet,hogy szeretni fogja szeretetből..de csak ennyi. Mellesleg mellette lehet,hogy idővel "szép" csávók közelségét keresi majd mert neki ez jár alapon...

A lényeg összefoglalva! Ha egy nö nagyon szép gyönyörü tetőtöl talpig, és ha egy ffi eszméletlenül jóképü és kisugárzása van.. hatalmas előnyböl indulnak és bárkit megkaphatnak..bárkit!!! Rövid vagy hosszú távra egyaránt! Velük szemben akik nem túl szép emberek,vagy akik nagyon szürkék,hatalmas dolgot kell megtenniük és csak a pozitív belső tulajdonságukkal tudnak elérni bármilyen szimpátiát!

És még ilyenkor is max csak azt éred el a legtöbb esetben,hogy a nő vagy férfi csak jó havernak tekint mert rendes,aranyos vagy!

Mondjuk ki az igazságot! Ez így működik! Aki azt mondja,hogy a leírt regényem hülyeség.. az HAZUDIK!!!

2019. szept. 17. 13:33
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pedig Te vagy rövidlátó, kedves 9-es, mert aki szeret valakit, az szépnek látja akkor is, ha az illető mások szemében egy bányarém. Ahogy egy anya is szépnek látja a gyermekét, akármilyen is. Ha a párod azt gondolja rólad, hogy csúnya vagy, bár aranyos, biztos lehetsz benne, hogy az érzelmeivel nem stimmel valami.
2019. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!