Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok, akik fiatalon nincsenek...

Azok, akik fiatalon nincsenek benne állatságokban, nem feszegetik a határokat, nem buliznak, isznak, stb. , azok felnőtt korukban milyen olyan dolgokra fognak visszaemlékezni, amire még korábban lett volna lehetőségük?

Figyelt kérdés
Nem lesz bennük egyfajta űr, ami amiatt keletkezett, hogy nem élték ki magukat eléggé?
2019. szept. 29. 13:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én buliztam és ittam fiatalon és most arra emlékszem vissza, hogy mennyivel értelmesebb dolgokat is csinálhattam volna.
2019. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Pl. arra, hogy még élek, nem úgy mint a részegen motorozó középiskolás osztálytársam.
2019. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én nem ittam, buliztam sosem, a határokat sem igazán feszegettem. Mégsincs hiányérzetem.


Szerintem normális ember képes "állatságok" nélkül is létezni, és a határok feszegetése sem feltétlen azt kell jelentse, hogy szétcsapod magad meg vedelsz mint egy állat hogy aztán szétverd a fél várost.


nemaRendőrség nevű felhasználóval nagyon egyet tudok érteni. Igyekezni kell mindig aktív életet élni, folyamatosan "kiélni" magunkat értelmes kereteken belül és akkor nem a múlton fogunk merengeni. Én alapvetően totál leszarom a múltat, ami jó volt azt igyekszem néha újra átélni, ami nem azon túlléptem, azon kívül meg inkább nézek előre, hogy mi az amit meg tudok valósítani.


Egyszerűen úgy vagyok, hogy normális ember felnő, megérik, megváltozik, "kifejlődik" a felnőtt életén és teendőin kezd gondolkozni, a maga életét éli, a maga szabályait követi, már rég nem is vonzanak azok a dolgok, amiket régen akartam vagy akartam volna csinálni.

2019. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Minden embernek mások az igényei, valaki egy hétvégét nem bír ki ha nem mehet el bulizni egy jót, míg más büntetésként éli meg. Függ ez a habitustól is, de ha az ember mindig olyan dolgokat csinál, amiket szeret és van kedve hozzá, akkor nem hiszem, hogy a jövőben bármiféle megbánás kerítené hatalmába, mert nem élte ki magát úgy, ahogy nem szerette volna.
2019. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező NErd fórumon ilyet ne kérdezz. itt mindenki éltanuló , nem iszik 400 ezret vagy afelett keres , stb . ezek úgyse értik meg.
2019. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én pont a két véglet vagyok, 23 éves koromig kb soha nem voltam buliban max 2-3 ban nem igazán ittam nem jártam el. Elmentem dolgozin hazamentem majd másnap ismét...


Aztán totál új életet kezdtem minden más lett rengeteg koncertre jártam el bulikba rengeteg új barátom lett új baráti társaságok, és igen is rohadt jó beb*szós sztorik amik szégyen nem szégyen de rohadt jó visszaemlékezni rájuk és rohadt sok nevetést élményt okoztak. Már csak egy nyári fesztivál is annyi sok jó emléket adott, ahelyett, hogy otthon ültem volna.

2019. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De itt vagyok én 22 évesen és hatalmas az űr bennem emiatt, szinte minden nap eszembe jut hogy milyen hülye voltam nem éltem tini koromban. Bár remélem még most sem lenne késő elkezdeni...
2019. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ugye? Bulizni és ÉLNI kell.
2019. okt. 12. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!