Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kedveltessem meg magam...

Hogyan kedveltessem meg magam a lányokkal a közértben ahova járok?

Figyelt kérdés
Van egy bolt ahova rendszeresen járok vásárolni.Az ott dolgozó lányok már megismernek de úgy érzem nem vagyok nekik szimpatikus pedig én kedves vagyok hozzájuk,igaz tetszeni nem tetszik egyikőjük se ,nem jön be nekem egyik se.Szépnek szépek,de olyan komolyabb típus mindegyik,nem az a közvetlen haverkodós típus.Nekem az olyan lányok jönnek be akik közvetlenek,életvidámak,viccesek,akikkel lehet hülyéskedni.Ezek a lányok távolságtartóak.Ettől függetlenül jobb lenne jóba lenni velük.Ja és fiú vagyok.
2019. okt. 2. 22:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azért vannak olyan lányok is akik szívesen csevegnek és ismerkednek a vevőkkel.Volt már ilyenben is részem.Egyszer egy ruházati üzletben flörtölt velem egy diáklány.
2019. okt. 2. 23:29
 12/17 anonim ***** válasza:

Ők láthatóan nem ilyenek, így ha kicsit is intelligens és udvarias vagy, nem zaklatod és zavarod őket.


L

2019. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Abban bízom hogy hátha egyszer nyitni fognak felém.Hátha a későbbiekben jóba leszünk.Más üzletekbe is barátkoztam már össze lányokkal.
2019. okt. 2. 23:40
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
De egy erőltetett, csapnivaló stílusod van. Előbb ecseteled mennyire nem szimpatikusak, aztán már ott tartasz, hogy udvarolnál is nekik csak néznének már rád.
2019. okt. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem szimpatikusak,de ez megváltozna ha nyitnának felém,ha elkezdenének érdeklődni irántam.
2019. okt. 2. 23:46
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát nem bántásból, de egyre furább vagy a válaszaid alapján.

Minden esetre köszönj mindig nagyot ha érkezel és ha elmész. Ez alap.Köszönj mindegyiknek külön-külön, ha kicsit nagyobb a bolt. Mosolyogj sokat és légy vidám, mikor köszönsz. ne legyél fapofa. Ha veszel szeletelt párizsit kérdezd meg azt is, hogy hogy van ma. ilyenek. legyél néha - néha közvetlen. ha nyitottak, lehet nagyon rövid beszélgetést is kezdeményezni, de azt ne feltétlen várd hogy ők fognak nyomulni, mert nekik a jelek szerint egy vagy a sok közül. ...amíg ki nem tűnsz valami kedvességgel.

2019. okt. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

"Rád is hívnám a bizti őrt, ha elkezdenél udvarolni. Senkinek nem hiányzik, hogy a munka mellé még valami bolond is megtalálja.


L"


pont az ilyen nagykepu p..ak miatt nem mer sok ferfiallat oda menni egy szamara szimpatikus lanyhoz, mert buszken bunko modon elutasitja oket..

gondolom a telefon mogott, instan meg facen eled az eleted ezert tartod ekkora foben jaro bunnek ha valaki szemelyesen ismerkedne

2019. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!