Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

8dikos vagyok , ès egèszen 5dik osztálytòl nem tudok egyszerűen hozzászólni az osztálytársaimhoz , kèrdeznek valamit èn válaszolok de csak enyi a legjobb barátnőm elment 4 dikbe , ès azóta volt úgy egy habi barátnőm de kibeszèlt az osztálynak ès befejeztem vele ,azóta minden barátomat elvette ès mèg barátom sincs , minden nap egyedül vagyok üldögèlek a padomnál ès kèszülök a következő órára , tesiórán sok a csapat játèk ,nem is akarnak velem lenni ès èn sosem játszom velük , egyszerüen nem tudok próbálom magam rá venni de nem megy , ezèrt is kapok minden órán 1 -est

A 7 sikerekkel meg tök jól kijövök alig bemegyek az osztályukba jobban èrzem magam , csapatjátèkot is jobban szeretek velük játszani .....

Èn vagyok a hibás ?

Mit tegyek hogy másabb legyen minden ?


2019. okt. 9. 22:07
 1/2 Agnarr ***** válasza:

Semmiképp nem te vagy a hibás! Én elsőtől kezdve hetedikig ilyen viszonyban voltam az osztályommal, és nyolcadikban hirtelen minden megváltozott. Van úgy, hogy az ember nem találja meg a közös hangot a környezetével, főleg egy olyan szituációban, mint egy iskola, ahol végképp nem olyan emberekkel van összezárva, akikkel együtt szeretne lenni, hanem mesterséges közösségek születnek osztály néven, ahol vagy jól érzi magát, vagy nem, az az oktatási rendszert nem érdekli.

Akkor sem lenne világvége, ha senkihez nem tudnál közeledni, de mivel írtad, hogy a hetedikesekkel kijössz, akkor minden rendben. Az osztályod és te nem feltétlenül passzoltok össze. Na és akkor? Nem azért vagytok együtt, mert te akarod, hanem azért, mert így osztott be az állam. Attól még simán találhatsz iskolán kívül más embereket, akikkel megleled a közös hangot. Az osztályoddal legyél kedves, hiszen már csak úgy is júniusig vagytok együtt. Én miután nyolcadikosan elballagtam, csak egyszer találkoztam velük egy ötéves osztálytalálkozón, de amúgy már semmi szerepük nincs az életemben. Találkoztam másokkal, és megtaláltam köztük azokat, akikkel jól érzem magam. Te is meg fogod. Csak ne siettesd!

2019. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod 😘

Megnyugodtam

Teljesen igazad van

2019. okt. 10. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!