Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért fütyülnek és nevetnek...

Miért fütyülnek és nevetnek ki a lányok? Ennek a viselkedésnek mégis mi értelme és miért élvezik?

Figyelt kérdés
Suliban és előben is előfordult ha egy csoport lany előtt elmegyek. Nem tartom magam csunyanak, sportos vagyok mar, mikor kover voltam akkor semmi ilyen b@ztatas nem volt senkitol. Illetve nem nezek ki furan sem oltozkodok furan, sokkal furabb emberek jarkalnak utcakon es suliban oket egyik sem futyulte ki.. 17 vagyok.
2019. okt. 11. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
mert a legtobb tini lany nyomorek?
2019. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel nekik, csoportosan nagyon elvetemültek tudnak lenni. Ha odalépnél, hogy mi a helyzet hölgyeim, akkor mindjárt nem lenne nagy hangjuk..
2019. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is fordult már elő. Bandában mindenkinek nagy a szája. Már attól is elhallgatnak ha odakacsintasz :D
2019. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert így akarják a figyelmedet magukra vonni. Béna, esetlen tinik, fütyülj vissza!
2019. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom cigók vagy prolik.
2019. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!