Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor valakivel vagyok es...

Amikor valakivel vagyok es lehangolt leszek mellette az most miatta van vagy en vagyok depis?

Figyelt kérdés

Peldak

Baratnöimmel elvagyunk beszelgetünk jol erzem magam.

De pl amikor sracokkal (haver/ismerös/nem olyan barat csak sima baràt)beszélgetünk pl az életünkröl, vagy akarmi, mindig zsàkutcàkba kerülök. Azaz valahogy csuszik le a hangulatom.

De nem is kell szemelyesen talalkozni ehhez, az is eleg ha felhiv.

Eleinte tök jokat dumalunk es egyre lehangoltabb leszek. Nekem nincs pörgös életem mar. Söt életem sincs. Mesélni sem tudok igazabol rmes egyre jobban kiérzödik valami depi belölem.


De baratnökkel meg ilyen nincs abszolut. A tarsalgas eleje közepen es végén is jokedvü vagyok akàr nonstop egesz nap, egesz hétvégén.


Most talalkozni fogok sracokkal (netes ismerkedes)es fèlek hogy megint olyasmit fogok erezni hogy minden rossz es szomoru vagy lehangolodni mellette


Most en vagyok depis, vagy csak nem talalkoztam olyannal aki mellett jol érezném magam? Nem értem mert abszolut nem tudatosan jön az érzés. Nemigen tudom megmagyaràzni mi hangol le vagy mi dob fel. Egyszer csak vagy jol erzem magam, vagy nem. Es nem tudom mitöl nem.


2019. okt. 12. 08:04
 1/1 anonim válasza:
Lehet érintetek olyan témát ami tudat alatt megvisel vagy éppen nem a jó társaságban vagy..lehet azért mert esetleg van akik között nem tudsz önmagad lenni, felszabadulni
2020. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!