Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok ti összejönnétek egy...

Lányok ti összejönnétek egy öngyilkosságra hajlamos férfival?

Figyelt kérdés

2019. okt. 19. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%

Kedvesség angyala.

De cuki vagy <3

2019. okt. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
65%
Inkább segíts neki abban, hogy helyretegye magát, és kezeltesse. Én biztos nem. Nem lesz egészséges a kapcsolatotok. Az ilyen ember szaksegítségre szorul. HA szereted, ebben támogasd.
2019. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
nem
2019. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Engem a testileg-lelkileg egészséges férfiak vonzanak.

Egyébként a szuicid hajlamú emberek ha változtatni szeretnének, keressenek szakszerű segítséget! Ha meg nem akarnak változtatni, akkor meg legyenek öngyilkosok, de ne pakolják a nyomorukat másokra, mert mindenkinek van elég problémája, amit az élet amúgy is produkál.

2019. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Még rövidtávú kapcsolatra sem, mert aztán jön, hogy nem tud élni nélkülem, és öngyilkos lesz, ha nem maradok vele, meg miattam él, stb. magyarán megy az érzelmi zsarolás, ami nem hiányzik.


Hosszútávon meg pláne: nem lehet rá számítani. Ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő elképzeli, máris az öngyilkosságot tervezi, és aztán meg pont akkor amikor a legnagyobb szükség lenne rá, félhetek attól, hogy mikor megyek haza arra, hogy felakasztotta magát, felvágta az ereit, begyógyszerezte magát, stb.


Ha mindent megtesz azért, hogy kezelje a hajlamát, ha önmaga tesz azért, hogy jobb legyen, és nem az önsorsrontáson jár eleve az esze, akkor esetleg, de ez ritka, és inkább hajlamos magával húzni másokat is.

2019. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én összejönnék vele. Nekem is vannak öngyilkossági hajlamaim.
2019. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Rella Horváth válasza:
Nem is tudom. Talán. Ha nem tudnám előre, hogy ez a célja, és tetszene nekem, akkor biztos. Nálam nagyon fontos az első benyomás. Ha arról lenne szó, hogy gyereket akar, akkor biztos, hogy nemet mondanék rá. De nem nagyon hiszem, hogy összejönnék vele. Szóval a végleges válaszom: NEM.
2019. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Persze, főleg, ha egyből mindent, ami nem hitel és végez is magával.
2019. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%

Még egy dolog, ami miatt nem jó egy öngyilkosságra hajlamos emberrel összejönni: Nagyon nyomasztó tud lenni magára és a másikra nézve is. Ha valami hosszútávú feladat, kitartást igénylő dologról van szó, sokkal kevésbé lehet rá számítani, még rövidtávon is, mert nem annyira motiválja, hiszen "minek?". Így aztán közös tervek, vagy saját egzisztencia építésre sokkal kevésbé hajlamos, mint amúgy.


Egy olyan ember, aki komolyan tervezi az öngyilkosságot, sokkal tisztességesebb, ha nem keres párkapcsolatot, maradjon magában, ne tegye tönkre más életét is.


Ha a hajlam csak gyenge, akkor persze más a helyzet, de...

2019. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!