Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik olyan, hogy egy ffi...

Létezik olyan, hogy egy ffi és egy nő mindig is szimpatikusak voltak egymásnak csak házasság, vagy kevés önbizalom miatt sosem történt semmi max mosolygós köszönések csillogós szemmel. Aztán 20,30 év múlva mégis történt szex?

Figyelt kérdés
Mondjuk ezt mondhatjuk platoi érzésnek is.. de sokszor van rá esély,hogy valamikor évtizedek múlva testiségben is beteljesedik minimum egy alkalommal?
2019. nov. 4. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ebből nehéz levenni, hogy mi a sztori, de a házasságot értem. Valakire vágysz most, de valamelyikőtök házas, ezért nem lehet semmi, és azon gondolkodsz, hogy majd sok év után megkapod? Akkor nem lesz akadály a házasság?
2019. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatig gyakori ez. De az utolsó mondat elrontaná, ezért nem is életszerű. A vágyak...
2019. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van egy nő aki 15 éve tetszik..egy településen élünk..de megközelíthetetlen. Mindig csak otthon van, és nem jár sehova.. ha jár is max a boltba,de kocsival a férjével. Azt tudom és szinte a településen mindenki tudja,hogy csak úgy vannak egymás mellett..a férj a munkájából adódóan rengeteget nőzik és megcsalta ezt a szép csajt(feleségét) mindenféle alja nőkkel. Azt hozzá kell tennem,hogy nem vagyunk egy súlycsoportban, ő inkább az elit osztályhoz tartozik a férje miatt aki alpolgérmester is volt meg minden,én meg egy mezei csóró gyerek. De viszont 15 éve amikor nagy néha találkozunk mindig felcsillan a szeme(gondolom az enyém is) és hatalmasat mosolygunk egymásra. Közösségin is szinte mindig lájkoljuk egymást! Tényleg nagyon kedves szimpatikus nő! Csak elszigetelt..el van a saját világában, nem lehet megközelíteni. szerintem ezt az életet már ő választotta! De az én vágyálmom legalább egyszer csókolozni vele és átölelni egyszer ebben a földi életben! Az is már jelentene valami beteljesedést!
2019. nov. 4. 19:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja.. azt még elfelejtettem megírni,hogy mindig zavarban vagyunk valamilyen szinten ha találkozunk!
2019. nov. 4. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát erre nem lehet semmi biztosat mondani, sok váratlan dolgot hozhat az élet, a leírás alapján nem vevő a veled való ismerkedésre (jogosan, hisz házas), a szemcsillogás meg na.. az édeskevés.

De ettől függetlenül azt mondom, hogy ismerkedjél mással és éld a saját életed, mielőtt belebetegednél ebbe a plátói dologba. Nem várhatsz rá öreg korodig, bár ha ezt szeretnéd, akkor sok erőt és türelmet hozzá.

2019. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik,sok minden létezik amit el sem tudunk képzelni.
2019. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Magyarul az élet/sors bármit hozhat előbb vagy utóbb! :)
2019. nov. 4. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Most az egyik ügyintéző ugrott be, akihez néha járnom kellett és hasonlóan voltunk egymással, az utcán iskedves, mosollyal, csillogó szemmel köszönt. De mint megtudtam, felesége, gyereke van, ki tudja, mióta. Én szabad vagyok, de egy irodában csak nem mászhatok rá. Más lehetőség meg nem nagyon van, ritkán futunk össze, max utcán, boltban. És tartok tőle, hogy égés lenne, ha ráhajtok és kiderül, hogy csak mint ügyféllel volt kedves annyira. Amúgy alapbol egy nagyon kedves pasi.
2019. nov. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szomorú, de létezik, egyik rokonom házassága így ment tönkre, a kedves házastársa pár évtized (házasság, két kisgyerek) után rászánta magát, hogy a gimis szerelmével hemperegjen.
2019. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!