Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Velem van a baj! Mit tegyek?

Velem van a baj! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy nagyon gyorsan felkapom a vizet, apró-cseprő kis dolgokon, és ez nagyon zavar.

Emellett még egész nap fáradt vagyok, nem akarok semmit se csinálni, és nagyon sokat alszom.

Mi lehet a baj?

Kezdem unni, hogy elviselhetetlen vagyok a szeretteim számára....



2018. júl. 22. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én voltam ennél rosszabb is szerintem ne aggódj :D úgyis változni fogsz.
2018. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ez tartós állapot akkor lehet depresszió jele is. :( De ha csak pár napja tart akkor ha nő vagy lehet menzesz előtti feszültség is. Vagy szimplán csak mostanában kicsit rosszabb a kedved, de majd el fog múlni. :) De ha régóta van ez akkor mindenképpen kérj segítséget.
2018. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a #1 is mondja, változni fogsz.
2018. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ex tenyleg lehet depresszio ha règota tart. ha meg sokaig tapasztalod ezeket magadon kerj segitseget mindenkepp szakembertol ;)
2018. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már több hónapja tapasztalom, mindig változó mértékben.

Szakembernél 1-2 éve jártam, nem segített (folyton egy témát boncoltunk, holott más nyomta a lelkem)

18/L vagyok

2018. júl. 22. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
ne pszichologushoz menj , hanem dokihoz pszichiater hez .. lehet h gyogyszerre van szugseged..
2018. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem felesleges orvoshoz menni.Minek?Ezen úgyis, csak te tudsz változtani.Én is voltam hasonló helyzetben.Legjobb ha fogsz egy lapot és ki írod magadból, milyen szokásaid vannak, mik visznek elörébb és mi hátráltat, és lecserélni őket olyanra ,ami pozitiv írányba befolyásolja az életed.
2018. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!