Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetértetek azzal hogy...

Egyetértetek azzal hogy karácsonykor ne pénzt hanem kimondottan becsomagolt ajándékot kellene adni?

Figyelt kérdés
Pénz mehet szülinapra, ballagásra de a kari ajándék szerintem attól lesz különleges, hogy nem pénz és csomagolva van.

2019. dec. 13. 07:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen meggondolással ugyanez ráhúzható bármilyen ünnepre.

Szerintem meg egyén és szokás kérdése.

2019. dec. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon túl van tolva a karácsony, nálubk csak a gyerekek kapnak "igazi" ajándékot, a felnőttek csak apróságokat, meg amiket használnak amúgy is (pipere cuccok, borotva, vagy üveg ital, finomabb desszert) vagy ajándékkártyát, ami mégsem pénz, de azon is azt vesz, amit szeretne.
2019. dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem igen, és az sem jó ha megmondják mit szeretnének, mert akkor hol a meglepetés?
2019. dec. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#3 Pontosan


Meg amúgy étel ital sem az igazi. Kivéve ha valami nagyon különleges amit nem tud akárhonnan beszerezni.

2019. dec. 13. 07:46
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem értek egyet ezzel az ötlettel. Van olyan rokonom akinek nem tudok mit ajándékozni így pénzt adok neki.
2019. dec. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#5 Amíg nem vagy elég kreatív, vagy egyszerűen csak lusta vagy erre addig az én feltevésemre sem tudsz valójában érdemleges választ adni. Ne mondd nekem, hogy nem tudsz választani számtalan lehetőség közül :D
2019. dec. 13. 07:56
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

6-os itt lehet jelentkezni egy kollektív leszúrásért? Akkor jelen (mit kapok ezért! Leszúrnak, mint pengős malacot a vásárban)

Megbeszéltük: karácsonyra mindenki olyat ad és kér, amit nem lehet pénzért venni.

2019. dec. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező mi a fene bajod van az 5ös válaszával?Feltettél egy kérdést ő meg válaszolt,erre meg azt irod nem tud érdemben válaszolni.
2019. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Én azért örülnék egy húszrugósnak karácsonyra csak az a baj h elplázáznám egyetlen nap alatt
2019. dec. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nincs gond a karácsonyi pénzadással.

Ha nem tudjuk, hogy a megajándékozandó illető mit szeretne karácsonyra és el akarjuk kerülni a kellemetlenségeket, szerintem a pénz a legjobb megoldás.

2019. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!