Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagy pofátlanság ez karácsonykor?

Nagy pofátlanság ez karácsonykor?

Figyelt kérdés
Most ráérek,van időm,úgy gondoltam törlök minden olyam ismerőst facebookon,aki nem érdekel,és csak azokat hagyom meg,akik valami miatt fontosak,így töröltem a 75%-ot.Ők ugye nem tudják,onnan veszik majd észre,hogy az ismerősajánlásban benne leszek(gondolom én,ezt nem tudom mi van ismerős törléskor).Teljes profilomat nem akartam,mert sok játékban veszek részt,csak ez miatt maradtam.Ezek az emberek meg nagy részben kétszínűek,alpáriak voltak velem,vagy teljesen közömbösek,nem sajnálom egyiket sem hogy nem kell a fényképükre néznem.
2017. dec. 26. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Kb. már senki sem facebookozik, csak a chatet használják még, így nem számít kit törölsz vagy nem.
2017. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem az,ha te így látod jónak azt törölsz az ismerőseid közül akiket akarsz.Akiket töröltél ezek szerint nem véletlenül lettek törölve.
2017. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze ennek a karácsonyhoz. Én is töröltem anno pár tucat ilyen semmilyen ismerőst, aki ha szembe jönne velem az utcán, kb. fel sem ismerne vagy életünkben egyszer 3 mondatot ha váltottunk. Nem kell az ilyet erőltetni? Néhány embert már vissza sem igazolok, totál nem érdekel, mi van velük, hisz legalább 10-15 éve nem láttuk egymást, sőt még barátok sem voltunk. Fölösleges képmutatás.
2017. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha letiltod őket az jobb mintha csak kitörlöd mert akkor soha többet nem fogjátok látni egymást a Facebookon meg véletlenül se, ezért szerintem ne csak töröld hanem tiltsd le őket.
2017. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

Én minden nap a születésnaposokat gondolom át... :D Törölni nem szoktam, de beállítani, hogy ne lássuk egymás dolgait, elég gyakran. Ismerőseim kb. kétharmadával nem követjük egymás dolgait.

2017. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ősszel nyomtam le egy törlés dolgot. Minden már irreleváns lájkolt oldalt-bejegyzést- csoportot töröltem, és minden olyan ismerőst, akivel nem is vagyok beszélő viszonyban, illetve akikről biztosan tudom, hogy soha nem fogja keresztezni egymást az életünk. 700 valamennyi ismerősböl lett kb 400, és még ebből is lehetett volna bőven tisztogatni
2017. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Zoli780806 ***** válasza:
2%
Nem. Sőt. Hasznos! Nálam 60 db ismerős a felső limit. Ha érdemes "új" jön, egy réginek "mennie" kell
2017. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

szerintem ha kérdést teszel fel róla, akkor van egy kis kétely benned, hogy jól döntöttél-e, de megnyugtatlak én is, őket úgysem fogja ez érdekelni, talán soha észre se veszik soha.


én időpazarlásnak tartom, ezért én is maximum azt csinálom, hogy amint valaki idegesítő dolgokról posztol, leiratkozok a bejegyzéseiről.

ezek az emberek nekem maximum érdekből lennének jók, hiszen én is ezért lennék jó nekik. én is majd akkor felkeresem őket, aztán vagy segítenek vagy nem. szerintem kihasználni az ilyen embereket sokkal jobban megéri, mint "megsértődve" kitörölni, hiszen gondolom nem azon múlik a boldogságod, hogy nem 400, hanem csak 100 ismerősöd van.

2017. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
-soha :D
2017. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Haver, nekem 89 ismerősöm van 😂😂😂😂😂😂😂😂 *lúzer* 😂😂 Ennyi maradt a 230bol
2017. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!