Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért duvat manapság bántani,...

Miért duvat manapság bántani, aki vékonx lányként?

Figyelt kérdés
Nem betegesen vékony, de én senkit nem bnátottam, mert kövér. A túlsúly jobb, mint egy normális testalkat? Lomt az ellenkezőjét érik el, hogy máig sírok, ha valaki a 168 centihez ötven egy-két kiló és nem bántják... Anyámék és a gyerekorvosom kicsinlátak miatta, hogy anorexiás vagyok... De a harmadfokú elhízás, az jobb...
2019. dec. 17. 23:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Azt mondod nem bántottál senkit, mégis óriási frusztrációt vetítesz ki az elhízottakra, ezt le is írtad, hogy "bezzeg az jobb". 168 centihez az ötven egy-két kiló tökéletesen normális testalkat, sőt...


Ne sértődésből kezeld a kérdést. Bár valahog yúgy érzem hiába beszélek, bologatóembereket keresel, még idő kell azt hiszem

2019. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de megtisztelhetnéd a weboldal látogatóit azzal, hogy normálisan írsz arról, amit tudatni szeretnél másokkal! Még abban is kételkedem, hogy ültél magyar iskolapadban!
2019. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%
168 cm / 50-52 kg az kórosan sovány
2019. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az ja... Kórosan... Ezt ki mondja?? Nem hiszem... Másrészt fiatal, gyerek alapból vékonyabb.
2019. dec. 17. 23:40
 5/24 anonim ***** válasza:
43%

Tényleg lejön a kérdésedből, hogy gyűlölöd a duci embereket.


Azzal viszont egyet értek, hogy divat lett cikizni a vékonyakat.

Ezen az oldalon is ha valaki pl. 165 cm és 65 kg rögtön írják, hogy semmi baj meg minden míg statisztikailag ez 10 kg elhízás.

Ugyanekkor ha valaki 165 cm és 50 kg akkor rögtön megy az anorexiázás vagy, csont és bőr, ugródeszka míg ő "csak" 5 kg-val kevesebb az átlagnál.


Valamiért azt hiszik, hogy a testúllyal a vékonyakat nem lehet bántani. Végre meg kéne érteniük az embereknek, hogy van egy genetika nevezetű dolog. És nem csak a vékonyakról beszélek, genetika miatt is vannak akik könnyen híznak.

2019. dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy mostanában én is észrevettem. Talán azért mert hízni könnyebb, mint fogyni. Beszól a túlsúlyos annak aki edz, sportol, egészségesen étkezik viszonylag ( legalább nem zabálja fel a fél konyhát), "sportgiliszta, fogpiszkáló, inkább maradok ""husis"", minthogy ilyen legyek. Nyilván:) Ha fitt akarna lenni, azért már tenni kéne, egyszerűbb savazni, meg álomvilágban élni. Én 175 centi magas vagyok, és a súlyom 55kg körül mozog úgy általában. Nevetséges, hogy mások normálisnak tartják a "mi van, éheztetnek?", "egyél már, lassan elfogysz", "még egy +10-es igazán mehetne rád, úgy jól néznél ki", de ha fordított esetben mondanál ilyet akkor meg "jó bunkó vagy", hogy volt merszed...stb.Pedig ez tényleg egy normál súly. Én általában jó magasról teszek arra, ki mekkora, milyen testalkatú, mindenkinek a saját dolga, szíve joga. Mástól is elvárnám ugyanezt. Egyébként is a jó kis dundi, husikásoknak lesz a legtöbb bajuk idősebb korukra. (testrészek pl térd fájdalom, szívproblémák, cukorbetegség).
2019. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Írásod is milyen
2019. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
mert a bálnákat már nem merik, és valakin mindig le kell vezetni a feszültséget, vagy ők maguk is kövérek és azt gondolják normálisnak
2019. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Fáj az igazság? A túlsúly sosem volt egészséges, és nem is lesz. Ez van. Legalább azt ne piszkálják már, akinek jó a testsúlya :)
2019. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölöm a "duci" embereket, meg piszkálni sem piszkáltam emiatt semmit. De apám harmadfokú elhízással, cukorbetegséggel engem csesztet, hogy anorexiás vagyok, meg a "duci" gyerekorvos is.
2019. dec. 17. 23:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!