Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Falun hogy veszik, ha nem...

Falun hogy veszik, ha nem odaköltözőként vki nem vesz részt falusi rendezvényeken?

Figyelt kérdés

Ezek a társasági rendezvények nem kötnek le, mint falunap, ünnepi rendezvények a faluházban, meg nem tudom, mi szokott még lenni, én a természet, stb. miatt költöznék vidékre.

Emiatt szinte kiközösíthetnek? Ha nem hív meg engem személyesen valaki, és nem megyek, az nem sértő?

Ha valaki hív, hogy lehet úgy megmondani, hogy ne legyen sértődés belőle?

Mindenki jár ilyen rendezvényekre faluhelyen, vagy vannak, akik nem szoktak?



#falu #vidék #természet #néprajz #falunap #faluközösség #vidéki rendezvények #falura költözés városból
2019. dec. 19. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Férjem városból költözött faluba és nem járt velünk rendezvényekre,kb nem érdekelt senkit,ezért nem szólták meg,én sem szerettem annyira igy lassan én is mellőztem.
2019. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Falunapra csak az alkoholisták és a gyerekes családok mennek, az ünnepi rendezvényekre meg a nyugik.
2019. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én faluban lakom közel 30 éve. Pont szrok a különböző rendezvényekre. És elárulom mást se érdekel, hogy részt veszek-e ilyen rendezvényen vagy sem. Mindenki a saját életével van elfoglalva, ha nem akarsz elmenni egy idióta vidéki mulatságra, akkor ne menj. Max a helyi "térfigyelő kamerák" fogják egyszer egyszer megjegyezni, de az meg kit izgat.
2019. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármit teszel falun, senkit sem érdekel, csakis az, amin csámcsogni lehet és amivel megalázni és megszólni lehet a másikat. Hiába próbálsz újként beilleszkedni, egész életedben nem leszel más, csak "gyütt-mönt".


Még Szögedön is. Pedig az nem falu.

2019. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Ilyenekre csak olyanok járnak,akiknek semmi életük.

Lásd,előttem leírták,nyuggerek,proli 6 gyerekes családok és alkeszek az ingyen paprikás krumpliért.

2019. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, engem pont nem érdekelne, hogy kiközösítenek. Eleve, ki lehet valakit közösíteni onnan aminek nem akar a része lenni?
2019. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
65 éves nyugdíjas vagyok, mindig itt éltem. Soha nem szoktam menni semmi rendezvényre. Nem igénylem, de nem hiányol soha senki. Inkább itthon elolvasok egy könyvet. Nem szeretem kíváncsi pletykás embereket. Ők nagyon jól érzik magukat.
2019. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem fognak kinézni. akármi dolgod lehet aznap, munka, ügyintézés, fontos telefon, rokonlátogatás, stb. találj ki valami kifogást
2019. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A döntő többség nem jár hasonló rendezvényekre. Falun születtem, elég ritkán jártam ilyenekre, a kutyát nem érdekli, hogy ott vagy-e vagy sem.
2019. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát nem érdekli ott vagy-e vagy sem
2019. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!