Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Falun hogy veszik, ha nem...

Falun hogy veszik, ha nem odaköltözőként vki nem vesz részt falusi rendezvényeken?

Figyelt kérdés

Ezek a társasági rendezvények nem kötnek le, mint falunap, ünnepi rendezvények a faluházban, meg nem tudom, mi szokott még lenni, én a természet, stb. miatt költöznék vidékre.

Emiatt szinte kiközösíthetnek? Ha nem hív meg engem személyesen valaki, és nem megyek, az nem sértő?

Ha valaki hív, hogy lehet úgy megmondani, hogy ne legyen sértődés belőle?

Mindenki jár ilyen rendezvényekre faluhelyen, vagy vannak, akik nem szoktak?



#falu #vidék #természet #néprajz #falunap #faluközösség #vidéki rendezvények #falura költözés városból
2019. dec. 19. 12:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy döntesz, lesz, akinek nem tetszik, és rajtad köszörüli a nyelvét. Ha nem mész el, úgy veszik, hogy nem akarsz leereszkedni. Ha elmész, azon rancognak, hogy gyüttment létedre megeszed előlük az ingyenkaját. :-))
2019. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!