Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az óvodákban, iskolákban megy...

Az óvodákban, iskolákban megy a rivalizálás a túlvezérelt anyukák között hogy ki milyen anyagi helyzetben él?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem.
2019. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlvezérelt 😆
2019. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira mint bármelyik másik területén az életnek.
2019. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ez megy már. A 6 évesek azon vitatkoznak, hogy kinek van menőbb okostelója. Én meg még 17 évesen legóztam.
2019. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Van egy ovis egy általános iskolás gyerekem. Sehol nem tapasztaltam rivalizálást az anyagi helyzet miatt. Megjegyzem nekünk nincs autónk és soha nem kaptam ezért beszólásokat.
2019. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk anno általánosban ment mert ott minden szülő ismerte a többit. Gimibe már sok faluból voltunk összeszedve, kevésbé volt ez jellemző mert nem ismerték egymást a szülők. Mondjuk ott is volt hogy pár gazdag szülő nem értette hogy nem mindenki tud kifizetni 7000 ft-ot táncruha kölcsönzésre vagy nagy összeget külföldi kirándulásra. Illetve voltak szegényebb szülők, akik a mi városunkban laktak de anyuka a szülőire full aranyékszerben meg az egyetlen puccos ruhájában járt, hogy azt higgyék, ő "valaki".
2019. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisiskolásom van. Nem téma az anyagi helyzet. Néha, amikor be kell adni az osztálypénzen kívül valamit pluszban, akkor néhányan megjegyzik, hogy ez most nem jött jól, vagy majd következő hónapban, esetleg nem szól, csak nem fizet -mindezt az szmk-s tudomásul veszi. Én meg úgy érzem, hogy akinek dohányozni van pénze, annak ne legyen már sok 500 ft-ot pluszban adni egy félévben 1x ajándékra pl (húúú, és máris vájkálok más anyagi helyzetében)

Szerencsére nem vagyok sem szmk-s, sem pedig teljesen érdektelen a gyerek osztálya iránt.

Aztán lehet, hogy csak azért nem beszéljük ki az anyukákkal a többieket, mert én vagyok az, akit kibeszélnek. Fene tudja ;)

2019. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább túlvezérelt gyerekek vannak, mert tesómék elváltak és a gyerekek a suliban azt tanácsolták az unoköcsémnek, hogy válassza apucit, mert ott van a zsoska és a lé, a nővérem hozzá képest vegetál. Miből vannak ezek? Gyerekből?
2019. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!