Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tud egy ember maradandó...

Hogyan tud egy ember maradandó élményeket szerezni, ha introvertált és nem jár bulizni? Az ilyen típisú emberek mire fognak a későbbiekben emlékezni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Valami csak van amit szeretnél, például ejtőernyőzés is lehet maradandó élmény. A buli pont nem az.
2019. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, de akinek az életben csak a bulizásból vannak élményei, annak az életét sem nevezem taratlmasnak.

Elég silány világban él az, aki más téren nem tud élményeket szerezni.

2019. dec. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Milliónyi opció van maradandó emlékek/élmények szerzésére.


Mindegy hogy inrtovertált vagy extrovertált személyekről van szó.


Az a baj sok a betokosodott ember ilyen téren, szűk látókör...s ez az extrovertáltakra is érvényes kijelentésem.


Manapság egyre kevesebben értenek dolgokhoz,igaz hobbija a legtöbbnek nincs.


Erősen introvertált vagyok, viszont a látszatom, megjelenésem csal.

(Kell is a vállalkozáshoz, üzletekhez)


Sokan általánosítanak csak mert intr. az illető.

Amikor pl engem megismer valaki az csak kamillázik, mi a franc.


Lehet teljes élete az embernek tele élményekkel, emlékekkel, sikerekkel attól függetlenül melyik személyiséghez tartozik.


Jómagam kreatív alkotó művész vagyok, INTP-T személyiséggel.


Egyetlen szomorú pont a fejemben: az átlag ember mentalitása, befásúltsága s ez hova is vezeti az emberiséget (?)

2019. dec. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Sehogy. Marad a "Bárcsak megtettem volna".
2019. dec. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerinted, csak a buli létezik? Ennyire ostoba és h..lye nem lehetsz. Tessék néhány ötlet:

Színház, mozi, kiállítás, strand, szervezett túrák/utazások, nyaralások, sportolás.

2019. dec. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
UI.: A koncerteket lehagytam.
2019. dec. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Az én legmaradandóbb élményeim, amikre örömmel gondolok vissza még 30+ évesen is az, egy online játékból származnak, ahol kialakult egy nagyon jó kis 5 fős csapat. Akikkel annó élőben is tartottuk a kapcsolatot.


Ez már azóta feloszlott, nem játszunk, kapcsolatot is alig tartjuk, de még mindig jobb, pozitívabb emlék bennem, mint bármelyik buli is volt az életemben.


Másik ilyen élményem, a vállalkozásom megalapítása, és az első vásárló ki megvett tőlem egy 300e-es szolgáltatás.. örökre beleégett az agyamba az a jóleső érzés.


Több maradandó emlékem nincs is. de ezekre mindig örömmel gondolok vissza a lesgsz@rabb lelki állapotomba is.

2019. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Nah nesze . A válaszok nagyon jól tükrözik azt a választ , amit keresel . Ahogy láthatod senki nem volt képes érdemleges maradandó élményeket írni .

Kockulás , színház , munka , séta .

Ezek szép és jók , de nem nevezhető " maradandó " élménynek .

2019. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

#8


Akkor neked mi a maradandó élmény?

Attól, hogy neked egy színház, vagy egy séta nem köt le, attól még mást igen! Nem vagyunk egyformák.


Nekem pl. eléggé maradandó élményt nyújtott 2017 decemberében a Royal Christmas Gala, ahol fellépet a Gregorian és Sarah Brightman is. Sőt, nekem még Csernus Imre előadása is maradandó élmény.

2019. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legyen egy vagy két barátod akikkel jókat tudsz hülyülni. Több nem kell, egy jó estét nem csak diszkóba berugva lehet eltölteni, hanem egy pohár bor társaságában egy legjobb baráttal. Aztán ott lehet röhögni, pletykálni, meg arról dumálni igazából amiről csak akartok. Mi olyan ökrök vagyunk, hogy ketten is eltáncolgatunk a kedvenc zenéinkre.


Ha meg zavar, hogy csak otthon ültök, mehettek programokra, diszkóba, moziba, beülni valahova, és ha nem vagy világi fhaszarc, az ismerkedés mindig adja magát, persze ha több embert meg akarsz ismerni. Semmi se kötelező persze, a lényeg csak az, hogy nem kell rengeteg ember ahhoz hogy maradandó legyen valami. De az azért fontos, hogy legyen egy barátod, mert akkor az élmények is intenzívebbek, tudtok pörögni a dolgokon, nevetni mindenen.

2019. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!