Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Már megint az idősekkel van a...

Már megint az idősekkel van a baj?

Figyelt kérdés

Az imént jöttem haza a városból busszal. Na mit láttam?


Tök üres utcák, alig pár lézengő ember, néhány kocsi, de a busz tele öregekkel. Az utasok 95%-a nyugdíjas volt. Mentek misére. Nem értem.


Pontosan tudják, hogy legjobb lenne most otthon maradni. Pontosan tudják, hogy ők a legveszélyeztetettebb korosztály. Némelyiken még arcmaszk is volt.


Miért csinálják ezt? Miért van az, hogy már megint az öreggekel van a baj?


2020. márc. 15. 09:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

[link]


3 nyugger meg egy elhízott...


Aki meg fitt és dolgozni akar menni, nem teheti meg, mert ezeket kell védeni. Az agyam eldurran komolyan...

2020. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#16


kérdező, sajnos igazad van. én is 30 éves vagyok, és már marhára unom már a fiatalok szidását. persze, van probléma a fiatalokkal, csak sajnos az idősek semmivel sem értelmesebbek, sőt.


ezt most is bizonyítják, mert kint grasszálnak sokszor ok nélkül.

a magyar idősek (tisztelet a kivételnek) egy teljesen más világban szocializálódtak, alig értik a mai világot.

A sokat megélt „rendkívül intelligens” idősek szellemi szintjét pontosan megmutatja, hogy bagatellizálják a koronavírust, mert „régen is vótak ilyenek, mégis élünk”.


komolyan mondom, én még nem sok értelmes dolgot hallottam idősektől. azon kívül, hogy szidják a fiatalokat meg qrva büszkék arra, hogy 60-70 évesek. közben meg egyszerűek, mint a szög: butaságokat beszélnek, baromságot csinálnak. sajnos a marha nagy tudásuk ma már alig ér vmit.


de elmesélek vmit:

tegnap mentem postára a céges levekkel. 3 60 körüli ember sorban áll pár méterre a postáról. kezükben csekk.

mondja az alkalmazott, hogy akkor egy csekkes, egy leveles ember bemehet (2 ablak működik, 1-1 ember lehet bent).

nézem, mindenki csekkes, akkor mehetek. erre üvölt egyszerre a 3 p@raszt, hogy hogy képzelem. kimegyek, megnézem megint, rajtam kívül csak csekkesek, megkérdezem a nőt, h akkor mehetek? igen. erre bemegyek, feladom.

kifelé menet megálltam a leghangosabban méltatlankodó „jómunkásembör” mellett, hogy mégis mi baja volt. „hát elnézést, még tanujjuk a rendszert”. mondom, és esetleg kulturáltabban nem lehet legközelebb? „elnézést”.


próbáld meg ilyen embereknek megmagyarázni, hogy csak akkor menjek ki, ha muszáj.

egyébként az egyik válaszolóhoz hasonlóan mi is alig tudtuk meggyőzni a nagymamámat, hogy ne sétálgasson már kint és ne menjen el 5 boltba. tényleg olyanok, mint a gyerekek.

2020. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!