Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert engen bantanak mindig?

Miert engen bantanak mindig?

Figyelt kérdés
Barhova megyek, mindig megtalalnak maguknak a ... emberek. Masokat nem, mindig en vagyok a celtabla. Kozossegenkent csak a tamadok szama valtozik, nagyon fusztralo es idegesito. Altalanosba vegig csesztettek. Kozepsuliba nem, csak azok akik velem jottek altalanosbol. A kovetkezo kozepsulimba ott is en voltam a celtabla, bar ott csak kritizaltak meg kinevettek. De most munkahelyen meg van 1-2 ember aki eleg bekepzelt es kb ugy beszelnek velem, mint a kutyaval. Osszemocskoltak multkor a munkateruletem es otthagytak nekem, hogy takaritsam en fel. Meg lepockoltek rolam a sapkat es nem is kernek, hanem utasitanak. Mindezt ugy, hogy nekik teszek szivesseget. Aztan egy koszonom se megy. Csak mert okelmenek "ilyen napja van". Nagyon idegesito es alig birtam magam visszafogni. Sot, nemreg meg szamon is kert. Akkor van egy masik ilyen is, bar o csak a munkam kritizalja meg allandoan kotekedik. Oke, hogy masokkal is csinaljak, de velem 10x durvabban. Pedig senki nem szol nekik es nem volt meg ebbol balhe, ezert se akarok en visszaszolni. Ne en legyek mar meg a balhes srac is. Pedig ez nagyon megalazo. Szoval kerdem en: miert mindig engem talalnak be az ilyenek? Es egyre szemtelenebbek az a helyzet. Naprop napra tobbet engednek meg maguknak velem szemben.
2020. márc. 18. 21:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ma meg ezt is megkaptam a fonoktol: te ne hazasodj, mert nen birnal el egy novel. Wat, mivan?? Meg egyszer mikor voltam sulival taborba akkor azt mindta a tanar tabor vegen, hogy nem hitte, hogy tulelem a 2 masik sraccal a szobaban, azt hitte kikeszitenek majd. Vagy valami ilyesmit mondott. Hat kosz. Most en ezzel mi a turot kezdjek? Mert igy nen lehet leelni egy eletet, hogy mindenki kenye kedve szerint torli belem a labat...
2020. márc. 18. 21:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Te csak csináld a dolgodat, ne hagyd, hogy tönkremenjen őmiattuk a napod. És ha látják, hogy nem tudnak kizökkenteni, megalázni, mert nem veszed fel, nem reagálsz rájuk,nem mutatod jelét, hogy felhúztak, akkor egy idő után abba is fogják hagyni .
2020. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem állsz ki magadért, majd megtanulod.
2020. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nen tudok kiallni magamert. Akarhanyszor probalnal megakad bennem a szo es szegyenkezni kezdek. Egyszer mikor kialltam magamert akkor is nagyon nehezen ment es csak a vegso elkeseredesemben tettem. Es utana meg ugy szegyenkeztem, hogy biztos jogos volt e.
2020. márc. 18. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!