Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért erőltetik minden összejö...

Miért erőltetik minden összejövetelen az alkohol ivást?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 23:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%
Hofi énekelte: csak az ürge nem iszik..
2020. ápr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A családi/baráti összejövetelekre gondoltam. Pl.: születésnap, névnap, közös grillezés, vagy akár csak egy este amikor összeülünk beszélgetni stb.

Tudom hogy ezen változtatni nem tudok, eltűröm a piszkálódást vagy ha már elegem van haza megyek. Csak nehéz megértenem a viselkedésük okát mert én nem ilyen vagyok.

2020. ápr. 4. 16:47
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ők meg ilyenek. Ezen szocializálódtak, talán őket magukat is cseszegették annak idején, hogy miért nem isznak.

Mondtad már nekik valaha komolyan, határozottan, hogy téged mennyire bánt a viselkedésük? Lehet, hogy észre sem veszik magukat.

2020. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

AZ ERŐLTETÉST ÉN SEM ÉRTEM ÉS ROSSZUL IS VISELEM!

DE VALLJUK BE NEM FELEMELŐ EGY RÉSZEG TÁRSASÁGBAN EGYEDÜL JÓZANNAK LENNI. TEHÁT ILYEN HELYRE, ILYEN SZÍNVONALÚ EMBEREK KÖZÉ INKÁBB NEM IS MEGYEK...

2020. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én azért iszom, mert szeretem az ízét. Igaz, csak minőségi piát és nem is sorolom, mert ez nem a reklám és a dicsekvés helye. És kb. 30 évesen voltam benyomva utoljára.
2020. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!