Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert csak nekik lehet igazuk?

Miert csak nekik lehet igazuk?

Figyelt kérdés

Kezdek kicsit besokallni ettol a karanten dologtol. Gondoltam facebookon belepek par csoportba, hatha igy tudok majd beszelgetni, ismerkedni. Hat mast nem latok szinte, csak azt, hogy az adminok es par ismerosuk "csevegnek". Ha valaki barmiben is ellent mer mondani mar kirakjak. Itt beszelhetunk 10 ezres csoportokrol is. Komolyan kezdem magam hulyen erezni, mert nem vagyok egy velemenyen sok emberrel, amire eddig nem volt pelda.

Ennek igy mi ertelme, hogy csak azoknak valaszolunk akiket birunk? Akkor miert nincs privat csoportjuk? Ha bizonyitekokkal tudok alatamasztani valamit, annak miert az a vege, hogy en leszek a hulye?


2020. ápr. 8. 05:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoportnak szabályai vannak. Ha ezeket megszeged, ne csodálkozz, ha kitesznek. Ha nem szegték szabályt, és mégis kitettek, akkor az annyit is ért, kár egy percet is rágódni a miérteken.
2020. ápr. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ahh nem hiszem el, megin itt egy köcsög aki csak kötekedni akar...

Hallod Béla, mit szórakozol vele, dobd már ki!" 😀😀

2020. ápr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

A csoportban érvényesül a nyájszellem.

Azonos érdeklődési körű, felfogású, világnézetű emberek gyülekezete.

Belépéseddel tudatosítod velük, hogy te is azonos nézeteket vallsz. A csoport szellemének, felfogásának ellent mondó egyéneknek nincs keresnivalója közöttük, tehát kitesznek maguk közül. Nem engednek maguk közé olyat, aki bomlasztja csoportjukat.

2020. ápr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem szegek szabalyt, meg nem raktak ki sehonnan, csak latom, hogyha esetleg veluk ellentetes lenne a velemenyem, akkor sem lehetne igazam.

Egy fozos csoportba, vagy noi csoport azert eleg tag, minthogy hasonlo erdeklodesi korrel rendelkezzunk.

2020. ápr. 8. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Ha nem raktak ki, akkor mi bajod van?? Úgy néz ki, csak beképzeled a problémát..


Amúgy írhatsz példát is, kíváncsi vagyok, hogy mi ez az eltérō vélemény, amire szerinted felháborodnának. Ha nagy hülyeség, akkor nem csoda, hogy bosszant másokat.

2020. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy alapjábavéve senki nem mondta, hogy csak nekik lehet igazuk, de neked az a bajod, hogy félsz a konfliktus helyzetektōl, nehogy valaki beléd kössön, vagy kritizálja a véleményedet, mert bepánikolsz.Elvárnád, hogy bólogassanak s neked adjanak igazat, hol ott természetes az, hogy mindenki inkább a saját véleménye mellett fog kiállni.

Ha általában nem vagy egy véleményen az emberekkel, akkor hozzá kell szokni ehhez, meg kell tanulnod kiállni önmagadért.. mégis miért adna igazat neked, akinek ellentétes véleménye van? Elsōsorban a saját nézōpontja mellett tart ki bárki, nincs ebben semmi különös.

2020. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom, hogy nem merek kiallni a velemenyem mellett, sot en pont elfogadom masnak is a velemenyet, megha nem is egyezik az enyemmel.

Akkor hozok egy peldat, leirtam egy csajos csoportban, hogy melyik szempillaspiralt hasznalom. Jott az admin, hogy az a legrosszabb, o utalja. Erre a tobbi admin, es meg par tag elkezdte irni, hogy huuu de jo, hogy szolt es akkor ok mar nem vesznek ilyet. Hiaba irtam en is, meg masok is, hogy attol meg lehet jo masnak mert neki nem jott be. Csak fopytatodott. Es a vegen beirta valaki, hogy milyen jo, hogy vannak az adminok, hogy kiszurik az ilyen gagyi dolgokat ajanlokat. Nem anyazott senki, nem szegett szabalyt.

Csak nem irtam ra semmit.

2020. ápr. 8. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!