Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnőmmel kezdünk egyre...

A barátnőmmel kezdünk egyre távolabb kerülni egymástól. nincs nagyon témánk amit meg tudnánk vitatni és újonnan alig beszélünk. Hogy lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. Akivel igazán passzoltok, legyen az kapcsolat vagy barátság, azzal újabb és újabb témákat és elfoglaltságokat fogtok találni
2020. ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez zavar mindkettőtöket, akkor menthető simán. Ha csak téged, akkor azt kell mondjam, hogy ez kalap-kabát. Vannak ilyen időszakok, minden kapcsolatban. Picsogjátok ki magatokat egymásnak, és lángoljon fel újra az a kis r*hadék :)
2020. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb ilyen helyzetben vagyok én is, csak ez az állapot már évek óta megy egy barátommal.


Részemről szerintem mindent megpróbáltam (legalább is szeretném ezt hinni); ha érdekelte valami, próbáltam én is érdeklődni, ha mondott valamit, sosem ignoráltam, hanem érdemi választ adtam, amiből könnyen születhetett volna beszélgetés, de úgy érzem, hogy kifújt ez az egész.

Amikor én hozok fel valamit, mindig csak annyi a reakció, hogy "lol" vagy "jézusom" és itt abba is marad a kommunikáció.

Mint írtam, ez már jó ideje megy, és lassan leesik, hogy ezt az erőfeszítést akár hasznosabb dolgokra is fordíthatnám


Vannak emberek, akiket el kell engedni, mert idővel "kinövitek egymást", ami természetes.

Tegyél meg még egy ideig mindent, hogy legyen közös témátok, és hogy tudj vele beszélgetni, de ha nem megy, keress új barátokat, mert van egy rakat ember, akikkel jobban klikkelnétek.

2020. ápr. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!