Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is igazságtalan,...

Szerintetek is igazságtalan, hogy mondjuk 40 éves kor után az élet sokkal kevésbé élvezhető?

Figyelt kérdés
Kb az életed első felében egészséges vagy, bulizhatsz amennyit akarsz, irigykednek rád hogy fiatal vagy, sokkal szabadabb stb. Utána ha családod lesz, gyerekeid esetleg, az élet lelassul, sokkal kevésbé lesz pörgős, megromlik az egészséged és csak vágyakozol vissza az időbe, hogy bárcsak megint fiatal lehetnék...

2020. máj. 2. 21:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak édedapámból indulok ki, akkor ő sokkal aktívabb mióta betöltötte a 40-et.. A feleségével utazgatnak, világot látnak mindent megcsinálnak amit korábban a gyerekek vagy a pénz, munka miatt nem lehetett.. Végre fel tudott építeni egy biztos vállalkozást ami akkor is stabilan áll a lábán ha ő 2 hónapra elutazik.
2020. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
20%
Kivéve, ha gazdag vagy.
2020. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem kötelező családot és gyerekeket vállalnod.

Ha akarsz, élhetsz fiatal módjára negyven felett is

2020. máj. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
22%

Maradjunk annyiban, hogy 50 éves kor után amit még élsz, az már ajándék.

Mivel feladatod már nagyon kevés van, ezért az élet nem arra van kihegyezve, hogy ilyenkor még életben maradj.

Persze ezen te, vagy az emberiség tud változtatni... ha akar.

2020. máj. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
55%

Van akinek 40 éves kor felett impotenciája lessz és csak pisilésre használhatja.

Így az élet sokkal kevésbé elvezhető.

2020. máj. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem vállalsz családot,akkor 40 felett is lehet pörgősebb életed.


Egyébként sajnos az élet úgy épül fel,hogy mire elérsz dolgokat,élvezhetnéd,már kevesebb az energiád,motivációd.


Két féle ember van.

1.Aki megéli a fiatalságot,és sz-rik bele mindenbe,és beletörődik a múlandóságba.


2.Aki beáldozza a fiatalságát,kapar,teper a középkorúságig,utána pedig megveszi pénzen magának az élvezeteket.


És persze vannak,akiknek egyik sem jut,akiknek már fiatalon is sz-r az életük,és később egyre rosszabb lesz.

2020. máj. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
15%

Ja, még egy:

ha lepontozol másokat, attól nem fogsz tovább élni.

Az élet már csak ilyen. Nem hallgat a vágyaidra.

2020. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
36%
Én 36 vagyok, férfi és tragikusan élem meg. Most jutottam el oda, hogy 6 millió indulóval vettem egy 14 milliós kis lakást vidéki városban, Kelet-Mo-on. Nem élvezem az életet átlag diplomásként, átlagbérből. Régen faltam a csajokat, nem voltak elvárásaik. Most meg: miért nincs nagyobb,jobb autód (8 éves van), miért nincs kertes házad (mert nincs 20 on millióm vidéken), miért nem vagy 25 éves fiatalember feszes arcbőrrel (mert megöregedtem).
2020. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem igazán értem, miféle igazságot keresel az ember fejlődésében vagy az evolúció működésében.
2020. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Fáj a térdem. Egy 40 es😎
2020. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!