Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy bnöm mindig kioktat meg...

Egy bnöm mindig kioktat meg ilyesmiket éreztet. Hogyan àllitsam le?

Figyelt kérdés

En dolgozom, màr csak ez miatt is felelötlennek kezdett tartani a helyzet miatt, mert én akartam is dolgozni bejàrni szabik stb helyett.(ö nem tud dolgozni)itt màr kezdett velem ellenségeskedni.


Késöbb amikor jeleztem, hogy kötelezö maszk lett/lesz, ezekre is ugy reagàl, mintha ugy irtam volna, mintha nyavajognék rajta, hogy o jaj kötelezö a maszk :(.Még "kioktat", hogy nagyon is helyes meg stb, holott en egy szoval nem mondtam hogy ne lenne az.


Ezek folyamatosak.

Mintha folyamat orrolna lecseszne. Csak epp nem mondja ki konkretan. Hanem ilyen passziv agressziv kommunikacioval zaklat.


Szoval van egy olyan alap feltételezése rolam mintha en felelötlen lennék, bàntja hogy en dolgozom, es folyamat tüske van benne, es folyamat olyasmit éreztet,mintha ö beszelne vmi magas lorol, mert ö otthon van.


Hpgy oldjam ezt meg?


2020. máj. 9. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Te választod meg, hogy kikkel barátkozol.
2020. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ticcsad le az egy pitsa
2020. máj. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!