Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legszebb dolog,...

Mi volt a legszebb dolog, amit valaha mondtak nektek? Ki mondta?

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 15:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen fesztiválon megismerkedtem egy külföldivel, akivel nem feküdtem le mert túl fiatal voltam.

Többször együtt aludtunk de nem értette miért nem akarok lefeküdni vele.

Mikor elmondtam neki hogy nekem ez lenne az “ első”, azt mondta

“ semmi baj csak mosolyogj úgy ahogy most rám mosolyogsz és jönni fog a szerelem”


Igazából gagyinak tűnik, de nekem akkor nagyon jól esett, meg angolul halva még cukibbnak hatott:D Voltak előtte csalódásaim, sokan csak megfektetni akartak, üresnek és értéktelennek éreztem magam. Ő türelmes volt, és a mai napig egy nagyon szép emlékként marad meg bennem, és van tárgyi emlékem is tőle

2020. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
gondolom egy gyerek:)
2020. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"Tudom, hogy mindig szeretni foglak." Az első barátnőm mondta. Kb 16 éve szakítottunk, a szerelem persze elmúlt, de a mai napig szeretjük egymást, barátok maradtunk, és napi kapcsolatban vagyunk.
2020. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!