Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs egy barátom se és...

Nincs egy barátom se és barátnőm se, nagyon ki vagyok már és magam teszem tönkre... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Magamon állok bosszút és magamon teszek károkat... Elcsúfítottam magam, mert annyira el voltam keseredve és eléggé depressziós vagyok ez miatt. :-( Mit tegyek?

2020. máj. 20. 21:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szuper köteleket lehet kapni a Praktikerben. Vagy abba lehet hagyni a csillámpónis picsogást, és összeszedni magad. Közben lenyomhataz 50 fekvőtamaszt is, ha már úgyis ráérsz.
2020. máj. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Lehet hogy jobb lenne ha nem is élnék. Nem, nem lehet magam egyedül jóléreznem és nem, soha életemben nem voltam a középpontban, mindig is egy egyedül lévő senki voltam, akihez senki nem ment oda. Egész életemben egy magányos, féreg leszek! Nem vagyok emo és nem is divatból csinálom hogy ártok magamnak, hanem a lelkem már ennyire ki van.
2020. máj. 21. 09:39
 13/23 anonim ***** válasza:
Én úgy közelítém meg a problémát, hogy ez per pillanat az állapot, hogy egyedül vagy, most ezzel kéne kezdeni valamit. Kezdetnek keress olyan programokat, amiket egyedül lehet csinálni, pl. pecázni, erdőben sétálni, bringázni, edzeni, stb. Találj olyat, amit szeretsz, a többi majd alakul.
2020. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Mi az hogy alakul?! Marhára mindent egyedül csinálok, mert nincs senkim se.
2020. máj. 24. 14:40
 15/23 A kérdező kommentje:
Társas lény az ember.
2020. máj. 24. 14:41
 16/23 anonim ***** válasza:
Már aki... Ha egyedül sem tudod magad jól érezni, társaságban hogy tudnád? Előbb magaddal kell megoldanod a konfliktusaidat, addig nem fog menni a barátkozás.
2020. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Minden ember az, nem véletlenül családok alakultak ki és nemzetek alakultak ki. Csakhogy a konfliktusaim, abból vannak hogy egyedül vagyok.
2020. máj. 25. 13:15
 18/23 anonim ***** válasza:
Családok meg nemzetek kialakulására ugyanezzel az erővel lehet mondani, hogy az emberek elkülönülésére való igény miatt alakultak ki. Az egyedüllét önmagában nem egy konfliktus helyzet, a konfliktust az okozza, hogy nem érzed jól így magad.
2020. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem érzem jól magam, mert igényem van mint mindenkinek egy társra, akivel egyaránt nagyon szeretjük egymást, egy körre, ahol megértenek és sikerre, valamint elismerésre amit nem kapok senkitől, semmire sem. Lehetne még vitázni, de a nemzetek nem válltak el egymástól teljesen, hisz nincsenek tiszta fajok. De a nemzetben nem 1 ember, hanem rengeteg van, akik megértik egymást nyelv terén és ugyanaz a kultúrájuk. Nem véletlen vannak nemek, hogy párok lehessenek.
2020. máj. 26. 14:26
 20/23 anonim ***** válasza:
Pedig végeredményben úgyis egyedül fogsz meghalni, akárhány ember vesz is körül... De igazából ez lényegtelen. Tehát azt mondod, ha holnap reggel bekopogtat az ajtódon valaki, közli, hogy "Szia, a barátod szeretnék lenni" és mindig veled lesz, abban a pillanatban egyből megoldódik az összes problémád? Mert elég komolynak festetted le a mentális helyzetedet...
2020. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!