Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs egy barátom se és...

Nincs egy barátom se és barátnőm se, nagyon ki vagyok már és magam teszem tönkre... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Magamon állok bosszút és magamon teszek károkat... Elcsúfítottam magam, mert annyira el voltam keseredve és eléggé depressziós vagyok ez miatt. :-( Mit tegyek?

2020. máj. 20. 21:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy az ember barátainak nem (de még a párjának sem feltétlenül) feladata, hogy elismerésekben részesítse, ezt neked kéne megadnod magadnak, ahogy mindenki másnak, és nem a másikat használni az egója istápolására.
2020. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elismerve, nincs senkim... Elelgem van mindenből. Gyűlölöm magam!
2020. máj. 27. 14:19
 23/23 Crazykiddo válasza:

Szia

Olvastam az eddig jött válaszokat és nem értem miért ilyen rosszindulatú mindenki

Nem vagyok valami jó tanácsadó meg iylenek de ha szeretnél (barmikor) nyugodtan írj rám de tényleg szívesen beszélgetek veled bár nem ígérem h tudok segíteni de hátha jóéjt:)

2020. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!