Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gimnáziumban cigány osztálytárs?

Gimnáziumban cigány osztálytárs?

Figyelt kérdés
Cigány vagyok és eddig kitűnő, jó tanuló vagyok. Nagyjából csak magyar barátaim vannak. Az lenne a kérdésem, hogy nektek gimnáziumban volt cigány osztálytársatok és ha igen milyen volt? Úgy értem más szemmel néztek rá a tanárok, diákok? Kiközösítették? Mert attól félek, ha gimnáziumba jelentkezek másként fognak velem bánni.

2020. máj. 29. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Volt és mindenki imádta. Szegény elég buta volt, de ennek ellenére minden tanár és diák szerette, mert olyan jó volt a személyisége. Sajnos csak egy évig voltunk osztálytársak (kimentek külföldre), de még mindig tartom vele a kapcsolatot és mindenki nagyon szívesen találkozik vele ha hazajön. :)
2020. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, h mi vagy.

Ha vannak olyan tanárok, akik kekeckedni akarnak, akkor biztosan fognak valakivel, akár veled, akár azzal, akinek nem tetszik a haja, akár azzal, akin olyan póló van, ami nem tetszik neki. Aki meg normális, az nem fog ilyesmit tenni.

Osztálytársak ugyanez. Amelyik jófej, annak mindegy, h mi vagy, aki meg kötekedni akar, az fog is.

Nekem voltak cigány osztálytársaim, sosem volt velük baj, nem voltak kinézve, igaz, nem is voltak miért, mert olyanok voltak, mint mi. Ha valakit nagyon nem bírnak, azt általában a viselkedése miatt nézik ki.

2020. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is volt egy osztálytársam de nagyon szerettük! Jófej, értelmes és jószívű srác volt :)

De azért ha eltűnt valami az osztályban, mindig őt húztuk vele😂😂 De tudtuk, hogy nem ő volt és ő is poénra vette! ;)

2020. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó gimnázium akkor általában értékelik hogy küzdeni akar és feljebbjutni, így segítik is.

Legalább nálunk anno ez volt. 1 cigány osztálytársam volt gimiben, mindenkivel jól kijött, tanárokkal is, és jó tanuló is volt.

2020. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ milyen a bőröd színe. Ha annyira kihívóan fekete, hogy éjjel láthatósági mellényt kell viselni az utcán, hogy ne menjenek neked akkor kicsit nehezebb dolgod lesz. De ha nem látszik meg rajtad akkor nem kell emiatt aggódni, lesz pár skinhead aki kiszagolja a gané szagot és beléd köthetnek, de a Rossmannba lehet rá kapni tusfürdőt amit a fehérek használnak és tökéletes leszel. ARoma megjavul :)
2020. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Igen, de először nem nézték jó szemmel.

Elég fekete volt a csaj.

Viszont a román cigányok, szintén sötétek, elkezdték szekalni.

De olyan normálisan viselkedett, és n.huzta fel magát, mindenki szerette.

Okos, kiállt magáét, és San rávágta, hogy igen ő cigány, ez van ,N.tud mit csinálni.


Nem.tudtak belekötni.


Csak a hozzá allasod0dn függ.

2020. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)))
2020. máj. 29. 15:12
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Osztálytársam nem volt, de volt egy alattam járó srác akivel jóba voltam. Meg elég sokan bírták az iskolából. De nem is ilyen putri cigány volt, inkább ilyen "úri cigány" gyerek, de abból sem a "gucci gyémántos pujáró" hanem ilyen full átlag jó fej figura.
2020. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen volt cigány csoporttársam, én nagyon szerettem, jól kijöttünk. Ha normálos vagy, mindegy milyen a származásod.
2020. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Szakközépbe jártam, volt 3 cigány osztálytársam. 12. osztályig egyik se jutott el. Próbáltak sumákolni, a tanulás nem érdekelte őket, szóval a tankötelezettség miatt mentek középiskolába csak. Örültem,hogy kivágták őket, mivel hozzátenni az órához nem tudtak, csak zavarni azt.


Az egyik jó arc volt, ő korrekt személy volt máskülönben, csipáztam. A másik kettővel szerintem nem is beszéltem. A tanárok nem pikkeltek rájuk, az osztályban se utálta őket senki, voltak barátaik is.


Múltkor hallottam egy jót, valami cigány jogvédő cigány pasitól: "Nem a többségi társadalom és a cigányok közt van nagy szakadék ,hanem a normális és a problémás cigány közt".

2020. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!