Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elvesztek a facebook ismerősei...

Elvesztek a facebook ismerőseim, mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Illetve nem elveszett, hanem a kedves kishúgom kitörölte őket. Rossz napja volt, vagy nem is tudom mi érte, lényegtelen... Tulajdonképpen az én hibám, mert nem zártam le a telefonomat (igen, én hülye azt gondoltam a családi körben fölösleges amúgy is kódolni). Egész idáig azon töprengtem, hogy van-e valamilyen más módszer visszahozni az ismerősöket, de rájöttem, hogy csak időpazarlás, mert muszáj lesz egyenként visszajelölgetni. Nem mondom, hogy mindenki annyira lényeges volt közülük, meg körülöttem forog a világ, de azért volt pár fontos személy... Online oktatás miatt egy tucat tanár, régi/jelenlegi iskola/osztály/szak társak, rokonok, orvosok, munka kapcsán is sokan fel voltak véve, és igen itt kezdődik a gond. Hogy a komoly személyek mennyire vesznek komolyan engem ezután, mikor meglátják, hogy kitöröltem, aztán újrajelöltem őket? Lehet el sem fogadnak! Ez elég szánalmas, ha meg azzal magyaráznám, hogy véletlenül tűntek el/húgom volt, az végképp szánalmas lesz. Új fb-ra is gondoltam, hogy úgy talán megértenék, meg azt ki lehetne magyarázni, hogy a régin történt valami, inaktiválni kellett és kész, de akkor is ott van a sok csoport, oldal, kép, mentett dolgok, stb amire szükségem van, így ez a megoldás is kuka. Ja meg persze falun lakok egyébként, emiatt innen bekerült innen is egy rakás ismi, gondolom már el is kezdték dumálni, hogy xy téged is kitörölt? Juuu engem is, a pofátlan kölyke. Hát igen, elég gáz hogy velem történik pont ez, már a tűrőképességem határán vagyok ettől a törlés akciótól, de na. Minden lecke egy tanulság, ezentúl biztosan le lesz zárva, meg kódolva a telóm, de most ez akkor is rohadt nagy kaka. Nem tudom más hogy csinálná, de per pillanat nem tudok józan paraszti ésszel gondolkozni, meg kitalálni valami normális stratégiát erre.

2020. júl. 11. 23:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elkezdtem végül jelölgetni. Nem készítek új fb-ot, mert akkor elvesz a sok kép, csopi amiben benne vagyok, ahogy írtam, szükségem van ezekre. 150 személy visszavett eddig... Szerencsére senki nem kérdezett semmit, hogy mi történt, miért lett ő törölve. Utolsó: az egyetem miatt kell a facebook, és szükségem van ezekre az emberekre, főleg hogy egy vizsgám is elmaradt idén. Elég fontos információkat közölnek, amikhez csak így juthatok hozzá. Egyébként másra nem használom, a like-ok, mások képei sem érdekelnek. Van elég teendőm anélkül is, hogy ott élném ki az életem, de ami muszáj az muszáj. Még mindig eléggé ki vagyok akadva, hogy közel 500 további ismerős elveszett, közöttük olyan is akad akinek nem enged jelölést küldeni, de tudom, hogy beszélnem kell majd vele a közeljövőben. Hát ennyi. Nem egy könnyfakasztó sztori, a húgom is már sokszor bocsánatot kért, én megértem valamennyire, mindenki csinál hülyeségeket néha, csak ez nem épp egy kis tréfa volt, amire legyintünk egyet aztán kész...
2020. júl. 12. 15:03
 12/12 anonim válasza:
36%
bla,bla,bla :D
2020. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!