Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mások sértődékenyek vagy én...

Mások sértődékenyek vagy én vagyok érzéketlen?

Figyelt kérdés
Mindig van akit sért valami de nem is értem, most nem tudok példát hozni de mondok valamit és fel van háborodva a másik. Számomra teljesen hétköznapinak tűnik amit mondok és más megsértődik rajta, azt is mondták már hogy felkavaró dolgokat mondok de nem értem pontosan mire gondolnak, vagy legalábbis sejtem de akkor sem értem. Azt nem értem még amikor valakinek beszólnak az meg félholtra veri a másikat és kiposztolják valahova. Nekem hányszor mondták már hogy dugnám meg a családtagjaimat meg hogy ölnék meg de leperget rólam, egyszerűen nem tudom magamra venni. 20/f
2020. júl. 30. 22:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

“ azt is mondták már hogy felkavaró dolgokat mondok de nem értem pontosan mire gondolnak, vagy legalábbis sejtem de akkor sem értem”


Ha sejted, hogy hol lehet a gond, akkor csak érzékeled a dolgot. Ha gyakran megsértődnek rád különböző emberek, akkor nagy valószínűséggel nálad kell keresni az okokat.

2020. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De mégis honnan tudjam hogy a másik galamb lelke mennyit tud elviselni?
2020. júl. 30. 22:28
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ekkora bunkó például, és nem lesznek ilyen problémáid.
2020. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezzel nem vagyok előrébb..
2020. júl. 30. 22:32
 5/23 anonim ***** válasza:
Ne szerencsétlenkedjél már, hanem írj példát, ami ekkora szófosásba belefért volna, amit levezettél..., aztán tud bárki segíteni...gyerünk, add magad vagy nyuszkó vagy?
2020. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömnek kövér nője van és én megkérdeztem hogy a husi nőket szereti e mert husi az asszonya és megsértődött.
2020. júl. 30. 23:52
 7/23 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel, azt is kérdezhetted volna, hogy a trendi világban a ronda nőket szereti e...

Amúgy, azért van vele, mert azt szereti...

2x-es hüle kérdést tettél fel...


S ha ő azt kérdezné tőled, hogy anyukád sportból szült bunkó gyereket a világra, te mennyire értékelnéd vajon...


Mielőtt kérdezel, annak tartalmát gondold át, hogy nem e sértő-személyes.Aztán a pofa s hangnem se mindegy...

2020. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"S ha ő azt kérdezné tőled, hogy anyukád sportból szült bunkó gyereket a világra, te mennyire értékelnéd vajon..."

Ezen most felröhögtem :D.


Egyébként messengeren kérdeztem és elé tettem hogy no offens de hát van ilyen.

2020. júl. 31. 00:02
 9/23 anonim ***** válasza:

8


S ha nem tud inglisül, akkor mi van...ami lett...


Te még full éretlen gyerek vagy s előbb utóbb lesz@r mindenki-egyedül maradsz mindennel, akkor már nevetni se lesz kedved csak itt pityegni, ha nem változol.

2020. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Beszél angolul mert minden második mondatában van egy angol szó.


A legtöbb kedves "értékes" ember akit ismerek rohad belülről és nem az aminek mutatja magát. Eljátszhatnám én is hogy mennyire barátságos vagyok de én jobban szeretem az őszinteséget. Én nem vagyok egy kis aranyos kedveskedős fiúka aki mindenki szívébe belopja magát.

2020. júl. 31. 00:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!