Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg én vagyok a sértődéken...

Tényleg én vagyok a sértődékeny p... vagy jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akire "tapadnak" a pasik. Vagyis inkább ő tapad rájuk. Na mindegy...


Folyamatosan írja, hogy nem hagyják békén az exei. Erre én írtam, hogy nekem még exeim sincsenek,( mert nem volt barátom.) Erre rá írja, hogy neki vannak. Meg leírta, hogy "Jajj miért pont most akar összejönni velem mindegyik, amikor eddig mindegyik dobott?". Megnéztem, de nem válaszoltam rá. Majd látta, hogy nem válaszoltam rá, erre odaírta, hogy majd lesznek barátaim (mármint fiúk), és odaírt az üzenet mellé egy szívet, egy komoly emojit és utána egy sírva nevetős emojit.

Majd amikor nem válaszoltam, azzal kezdte, hogy sértődékeny p... és leírt egy litániát.


Ő folyton megsértődik a semmin is, de szóvá teszi, ha én 1 évben 1x ha megsértődök.

De tudja, hogy nekem ez fájó pont, de mégis vagy 100× leírja, meg lescreeneli, hogy melyik fiú éppen mit írt rá. Nem vagyok még kifutva az időből, nem késtem le semmiről, ezt nyilván én is tudom, de akkor is frusztrál, főleg úgy, hogy tudja, nekem ez fáj.


Most ez ugyanolyan, mint amikor valakinek nem engedik a szülei, hogy háziállata legyen, és én meg folyton küldözgetném neki, hogy "Jé most kaptam egy papagájt... Nem hiszed el mit kaptam! Egy macskát... nézd kaptam még egy macskát..."



2020. jún. 2. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Beszélj vele erről, hogy ez neked nem esik jól. De ha ennyire idegesítenek a szokásai miért beszélsz vele?. Ez így neked csak egy fölösleges stressz forrás amit ki kell iktatni ha nem változik.
2020. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
93%
Ha tudja hogy neked rosszul esik és azért is csinálja én otthagynám. Csak egy kamu barát. Engedd el és keress más barátnőt. Nekem rengetek ilyen barátnőm volt de mindegyikem túlléptem (volt hogy kicsit nehezen de nem bántam meg)
2020. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem sertodekeny vagy, hanem feltekeny es irigy.
2020. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapintatlan a baratnod, de nem veszi.
2020. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!