Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan használjátok Facebookot...

Hogyan használjátok Facebookot? Mindennap megosztok valamit? Szerintem ez túlzás folyton megosztogatni én nagyon ritkán osztok meg valamit akkor is csak 1-vagy kettőt

Figyelt kérdés
Ti
2020. aug. 5. 19:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Csoportokban való írásra, részvételre használom. Így lehet nemzetközi barátságokra szert tenni, és több személyes találkozó is keletkezett már ebből. Ezt nagyon szeretem, szerintem ez az igazi értelme.


Megosztani valami kb. évente kétszer-háromszor szoktam.

2020. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Messenger miatt van meg, hozzátartozókkal kapcsolattartás.
2020. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg. Nalam a napi ot volt a limit, na de nem Coelho idezet, hanem olyan termeszet-, tajfoto vagy sajat kaland, amire vevok is az ismeroseim. Ot fole tilos mennem. Van, hogy hetekig semmi. De. Ha en tobb honapig nem talalkozom a barataimmal, ugy elek, mint egy remete, es jo fej ismeroseim vannak, akkor valodi kozossegi elet is lehet. Felhasznalotol fugg.

Pl Instagramon antik butorokat vagy kertepitest is lehet kovetni, nemcsak dullesztett picsakat.

2020. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó posztjaim:

március 16

február 19

november 18

július 25

Szóval nem olyan gyakran osztok meg dolgokat... ezek közül is a júliusi a legutolsó ami saját fotó/megosztás, a többi inkább érdekes cikk vagy kép amit továbbosztottam csak.


Privát, zárt csoportokban napi szinten szoktam megosztogatni dolgokat az ismerőseimmel.

2020. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Gimi miatt kellett regisztrálnom, de most egyetem miatt pedig még nagyobb szükségem lett rá, bármennyire nem tetszik a dolog.

Profilképet körülbelül 2 évente cserélek, megosztani talán, ha kétszer osztottam meg dolgokat, de azok is inkább ballagással kapcsolatosak voltak.

Magamról sosem teszek ki "selfie-t", hozzászólásokat sem szokásom írni. Én inkább kapcsolattartásra használom, barátokkal, ismerősökkel, szaktársakkal írogatunk és igazából ennyi. A fontosabb csoportokra rendszeresen ránézek. Ha a közelebbi ismerősök, barátok közül valaki kitett valamit az oldalukra, arra reagálok és igazából ennyi.

19/L

2020. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Legfőképpen sehogy, profilképem, képeim nincsenek, nézegetni se nagyon szoktam

Néha like-olom egy-egy ismerős képét/profilképét

2020. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én elsősorban néhány zárt csoportbéli tagságom miatt tartom fenn. Ezek bizonyos autómárkához kapcsolódó csoportok, aztán néhány szakmai és speciális kereskedelmi téma.


Megosztani kizárólag nagyon fárasztó vicceket, szóvisseket szoktam, ilyesmit pl:

Két szőke nő beszélget.

- Képzeld, láttam ma egy szarvast munkába menet.

- Nahát és honnan tudod, hogy munkába ment a szarvas?


És nagyon szeretek beletrollkodni, amikor valaki önjelölt tanító, bölcset játszik és mindenféle idézeteket meg "magasröptű" bullshitet kitesz. Na akkor kapja az ívet. Illetve néhány autóstalis fotót szoktam kitenni. Ennyi.

2022. júl. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!