Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másokat is idegesít ez az...

Másokat is idegesít ez az egészségmánia?

Figyelt kérdés
Egyre több ismerősöm esik bele ebbe a csapdába, először csak próbálnak egészségesen táplákozni nem megenni 2kg kenyeret vacsorára tartani a mértéket,ezzel persze maximálisan egyet is értek, de aztán ez egy idő után elfajul, mindenféle fogyókúrákat, étrendeket kipróbálnak, a végletekig húzzák ezt az egészet, mindenféle cukor és liszthelyettesítőket vásárolnak természetesen horror áron. Engem ezzel az őrületbe tudnak kergetni, főlg mikor egy közös étkezés alkalmával visszautasítják azt amit anyum főz és előszedik azt az undorító kinézetű valamit amit ételnek neveznek, és a fél életük ebből áll,hogy ezzel foglalkoznak, hogy mit esznek és mikor,hogy mikor játnak edzésre. Meg tudok ettől bolondulni.

2016. jan. 6. 18:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled. Jó finom kajákat kell enni! :)
2016. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%

Most kezdtem bele a diétámba,hogy nyárra olyan formába lehessek, amiről a hozzád hasonló gondolkodású emberek csak irigykednek:)

Finomnak pedig finom ételeket készítek, csak kreatívnak kell lenni és utánajárni mit főzhetsz.

2016. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
en csak azt nem ertem hogy neked mi kozod van masok hobbijahoz?
2016. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Szaniszlo Ferenc ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy ugyanannyi tb-t fizet az alkoholista dohányos dagadék, mint az aki odafigyel az étkezésére.
2016. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen az tényleg elég bunkóság ha kaját visznek a vendéglátójukhoz, akkor inkább ne is menjenek el, különben se attól az egy kajától fogsz egészségtelenül élni. De ezen kívül tényleg semmi közöd hozzá.
2016. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nyilván semmi közöm hozzá, de ettől függetlenül nagyon idegesít, főleg úgy, hogy szerintem felesleges ez a nagy felhajtás, ha valaki kicsit jobban oda figyel arra, hogy mit eszik és rendszeresen mozog ugyanolyan jó alakja lehet.
2016. jan. 6. 19:00
 7/27 anonim ***** válasza:
44%

# 6

Egyéb hülyeség, amit megosztanál így hirtelen?:D

Erre mondják, hogy fogyni minden hülye tud, de diétázni már kevesen.

2016. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Én is szeretem azokat akik egy kanál cukorral kevesebbtől várják az 535 kilós fogyást :D
2016. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
Engem csak akkor tud bosszantani mikor karacsonykor, vendeglataskor is visszautasitjak az eteleket; unnepekkor nem azert eszunk mert annyira ehesek volnank, hanem mert egyutt a csaladunkkal atakarjuk elni a szeretetet, beket, harmoniat...es ezt nehany dekagrammert visszautasitani (ezzel egyutt semmibe venni a jo modort es a szakacs rengeteg munkajat) szamomra nem elfogadhato. Van az a pont amikor mar az etel iranyit, az ember helyett -es szerintem ez a baj, nem az egeszseges eletmod.
2016. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem az idegesít mikor az egészségmániások menőznek az egészségmániájukkal és lenéznek mindenkit aki nem olyan mint ők.
2016. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!