Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen lakotársal lakni? Egy...

Milyen lakotársal lakni? Egy panelba modnjuk lenne saját szobám .

Figyelt kérdés
Már nem bírom anyámat elviselni és nehéz döntés lenne ez . Pénzbe kicsit drágább lenne de 50 ezret kell itthon adnom plusz nincs saját szobám szóval nem tudom hogy merjem e be vállalni
2020. aug. 8. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden a lakótárstól függ, mondhatnám úgy is, hogy lutri. Ha nem egyezik a bioritmusotok, van valamelyikőtöknek valami idegesítő szokása (hangos zenehallgatás, mosogatási szokások eltérése, sok ideig tartó fürdés/zuhanyzás, trehányság, felelőtlenség [például számlák és bérleti díj fizetésének rendszeres elmaradása, bizonytalan munkaviszony, alkoholproblémák, drog stb) és még sorolhatnám), és nem tudtok komprumisszumot kötni egymással, megkeseríthetitek egymás életét. Azonban, ha otthon nem érzed jól magad, érdemes megpróbálni az albérletet, s nem muszáj leragadni egy lakásban, ha időd és pénzed engedi, annyiszor költözhetsz, ameddig nem találsz számodra megfelelő lakhelyet és lakótársat. Kívánom, hogy legyen szerencséd a költözéssel! :)
2020. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem szerettem másokkal lakni, de mindenképp jobb, mint most neked lehet az írásod alapján.
2020. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!