Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez az új szokás a beülős...

Mi ez az új szokás a beülős helyeken/kocsmákban? Lemaradtam valamiről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A múlt héten beültünk páran egy szabadtéri, kultúrált iszogatós helyre. Este 9-kor úgy éreztem magam, mint a játszótéren, körbe-körbe rohangáltak az asztalok körül a gyerekek. Amikor már többen szóvátették, hogy nem itt van a játszótér, akkor elmentek a szülőkkel együtt.


De már láttam kocsmában totyogni 1 év körüli gyereket. Megállás nélkül üvöltözött, mindenki menekült ki.


Nem értem, nekem is van gyerekem, mégsem viszem magammal szórakozni esténként. Én sem ülök be a hintába a játszótéren vagy gyújtok rá vagy iszom meg 1 doboz sört.

Ha meg nincs aki vigyázzon rá, akkor otthon maradok a valagamon. De nem zavarok másokat egy nyugis helyen, pláne nem olyanon, ami felnőtteknek van kitalálva.


Én vagyok lemaradva vagy újabban ez a divat, hogy a gyerekeket is leviszik magukkal a szülők, leszarva másokat és mások nyugalmát?


2020. aug. 19. 12:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem képesek megnevelni a gyerekeiket. A nagyszülők se akarnak ingyen bébiszittert játszani.. Így mindenhova viszik a drágákat.


Étteremben is nagyon faxa amikor futkároznak, közbe neki mennek a pincérnek, esetleg a többi vendégnek és törnek-zúznak, ráborítják az italt/kaját az emberre. Vagy amikor üvöltenek, bőgnek.

Nincs is attól kellemesebb dallam egy jó étel mellé.

2020. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!