Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiùk ,nektek miért szàmít...

Fiùk ,nektek miért szàmít menőnek beszólni egy lànynak?

Figyelt kérdés
Leginkább a tinédzser korosztály vàlasza érdekelne. 14-18

2020. aug. 29. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
41 vagyok,és válaszolok,bocs.De 21-25 éves srácokkal dolgozom,ők lépten-nyomon beszólnak a csajoknak,ebédlőben,utcán,boltban,bárhol.Számomra furcsa mert én fiatalon sem igazán csináltam ilyet,nemhogy ennyi idősen.A beszólások 90%-a szánalmas,5%-a vicces,a fennamaradó 5% pedig semleges.
2020. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Undorító ez az általánosítás.

Akkor ilyen alapon:a lányoknak miért számít menőnek játszadozni a fiúkkal?

2020. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem menő, ez pusztán ítélkezés ami manapság trendi lett és a XXI. században az emberek igyekeznek követni ezeket.



Bár én még sosem szóltam be lánynak, pedig sokfélével találkoztam már. A mások által lenéző "ribis, bulizós, iszogatós" lányoktól kezdve a "Ms. Einstein-ig" szóba egyedtem már, de valamiért én mindig azt tapasztaltam, hogy mindkét típus ugyanannyit ér, ugyanolyan kedves és ugyanannyira intelligens is tud lenni, csak elterjedt egy megítélés mindannyiójukról ami miatt mindig lenézik a másikat. Arról van szó, hogy fiúk között is vannak stréberek azaz "Einstein" típus aki zárkózottabb életet él, illetve van egy lazább, bulizósabb, iszogatósabb, szociálisabb típus akik mindig a "stréber" , kevésbé szociális életet élő társait szólja le illetve van a másik típus aki pedig a bulizós embertársait szólja le.

Ebből pedig tudnak eredni csúnya beszólások, ha erre gondoltál. Ez szimplán ostobaság és ugyanannyi logika van benne mint a BMW-seket lenéző sztereotípiába :D



De ha arra gondoltál, hogy ha egy fiú elkezd durván oltogatni egy lányt aki erre teljesen begerjed és belé szeret akkor arra én se tudok racionális magyarázatot adni. Ezt a reakciót valószínűleg majd egy új kutatásban kellesz megmagyarázni tudósok segítségével, mert az én hétköznapi fejemnek ez bonyolult logika.

2020. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok : 19/F (ez lemaradt)


És bocsi, tudom, hogy kiestem kicsit az általad megszabott korhatárból de nem gondoltam ezt másképp 1 évvel ezelőtt se, szóval nem gondolnám, hogy nagy jelentősége lenne :D

2020. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

14 éves vagyok, én még soha nem szóltam be lánynak, nem fogdosom a seggüket mint egyes osztálytársaim, és tisztelem őket.

Az én szememben mindegy melyik ember milyen, ugyanolyan tiszteletet kap tőlem mint mindenki.

2020. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Én ugyan úgy beszólok egy lánynak, mint egy fiúnak. Nem a neme számít, ha idegesítő.

Engem az lepett meg igazán, hogy a legtöbb lánynak bejön. Volt hogy rossz napom volt, egyik lány osztálytársam rengeteget fecseget, odaszóltam hogy xy kussolj má'. Az meg vigyorgott mint a tejbetök, azt' mondta tovább.... Ezzel a lánnyal kb ennyi és ilyen szóváltàsaim voltak, aztán mondta hogy mennyire kedvel, meg hogy tök jófej vagyok.. pedig szinte mindnekivel ilyen paraszt vagyok, nem azért mert menő. 17/F

2020. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts, nem minden fiú ugyan olyan
2020. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék,nem àltalànosítok,inkàbb leírom a szituációt,nem fogalmaztam jól.


Tegyük fel van egy csapat sràc,mondjuk egy osztàlyban ,és ők szólogatnak be (ok nélkül) ,aztàn közösen nevetnek rajta.

2020. aug. 31. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert éretlenek.
2020. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!