Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért feszélyez ha nagyobb...

Miért feszélyez ha nagyobb tarsasagban kell felszólalnom?

Figyelt kérdés
Szorongok a tudattól,hogy sok ember előtt kell beszélnem,pl ha suliban kellene felszólalnom van olyan,hogy tudom a választ de nem tudom rávenni magamat,hogy hangosan kimondjam....hogy tudnek valtoztatni ezen,hogy ne jelentsen ekkora akadályt?

2019. máj. 2. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Lámpalázad van, ennyi. Nekem is volt én megittam valamit és elmúlt :-D
2019. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jé tényleg, én is emlékszem, hogy a lámpalázasokba szerveskémia professzorunk belediktált egy kis kupica vagy egy feles erőset a hűtőjéből vizsga előtt.
2019. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokáig zavarban voltam, hogyha több ember előtt kellett beszélnem. Aztán találtam egy nagyon jó lehetőséget, egyik ismerősöm épp önkénteseket keresett egy rendezvény lebonyolítására, ahol kb. 20-25 fős csoportoknak tartottunk kis előadásokat egy témával kapcsolatban 3 napig, végül én tartottam a záróbeszédet 300 ember előtt.


Csak el kell kezdened, az elején nagyon ijesztő tud lenni, de aztán szépen lassan tudatosul benned, hogy nem is olyan nagy dolog, mint gondoltad és utána már nem fogsz szorongani.


Ez amúgy az élet nagyon sok dolgára ugyan úgy igaz.

2019. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!