Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mindig a haverom után...

Miért mindig a haverom után érdeklődnek a nők?

Figyelt kérdés
Meló után mostanában mindig elszoktunk menni ketten a haverommal rendezvényekre, bàrokba (maszkban, persze, ügyelve a szabályokra) hogy lányokkal ismerkedjünk. Elég sikeresek szoktunk lenni, mindig találunk magunknak két lányt, akikkek együtt töltjük az estét. De semmi komoly, csak együtt szórakozunk ilyenkor még. Aztán másnap(néha még aznap), vagy később a haveromat mindig megkeresik/bejelölik a lányok, elkezdenek vele beszélgetni, érdeklődnek utána és sokszor komolyabb is összejön neki. De én mindig kimaradok a jóbol, engem sose keresnek az esték után. Nem értem miért pedig, mivel eddig az összes lánnyal jól kijöttem/jó hangulat volt az ismerkedések estéjén, mindenki elvolt mindenkivel. Kezdem azthinni, hogy a haverom csak arra használ engem hogy magának babérokat szerezzen...

2020. szept. 15. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ilyen egyéjszakás kalandok lennének? Ha igen, akkor inkább az ágy környékén keresd a választ.
2020. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaa nem, mikor megismerkedünk velük, akkor még nem történik semmi, csupán együtt töltjük velük az estét a városban. Együtt megyünk ide-oda stb.
2020. szept. 15. 13:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a különbség köztetek?

Jobb képű, izmosabb, gazdagabb, dumásabb?

2020. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy a haverod szimplán jóképűbb, jobb a kisugárzása, szórakoztatóbb vagy bármi, ezt így ismeretlenül elég nehéz megállapítani.
2020. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Valoszinuleg jokepu. Ha csaj lennek, nem jelolnek be masnap egy vakondot en sem.
2020. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel, illetve sok múlik a lányon is. Nem lehet, hogy mindig ugyanazt a típust húzod be és náluk nem vagy elég népszerű?
2020. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hmm lehet igazatok van XD De ha annyira nem jövök be a lányoknak, akkor este miért érzik magukat jól velem? Nem undorodnak, keresik mindkettőnk társaságát stb. Mind a 4en jól érezzük magunkat, nem vettem észre eddig egyszer se, hogy valamelyik lány pl. Undorodna tőlem.


A haverom nem feltétlenül jóképű, én sem vagyok az, átlagosak vagyunk mindketten. Ő magasabb és vékonyabb, én viszont izmosabb vagyok. Neki viszont a beszélőkéje, és jobban bánik a nőkkel. :,D. (Jó most kb. Megválaszoltam a kérdésem)

2020. szept. 15. 14:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Így van. Megválaszoltad a kérdésed. :) Csak azzal érezhetem jól magam, aki be is jön/akitől többet is szeretnék? Nagyon jól el lehetek valakivel akkor is, ha nem jön be. A kettő nem feltétlen függ össze egymással.
2020. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindent összefoglalva: "amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra" tartja a mondas, ami a te esetedben azt jelenti, hogy ne csak jol erezzetek magatokat az elso kozos bulizáskor, hanem startolj ra a kivalasztott csajra es meg aznap probalj meg tobb lenni mint csak egy haver. Ha sikerul, masnap is keresni fognak.
2020. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a haverod jóképűbb nálad! Ezért ne őt okold!

Nekem is van egy jóbarátom, akivel gyakran megyünk kettesben szórakozóhelyre.

Hiába táncolok nagyon jól - úgy, hogy körbe állnak - mégis neki jut mindig csaj! Még sosem volt olyan, hogy ő egyedül ment volna haza!

Míg nekem maximum egy közös mulatozásig, iszogatásig, táncig, csókig sikerül eljutnom a csajjal! Még egyszer sem jött haza velem egyik se!

De, neki bezzeg mindig sikerül!

Ezért én nem haragszom rá, mert elfogadtam, hogy ő helyesebb nálam és kész!

Továbbá, ő igazi barát, mert sokszor neki köszönhetem az aznapi csajt is, mert ő szokott engem is beszervezni a csaj társaságokhoz!

2020. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!