Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nem durva, hogy...

Szerintetek nem durva, hogy ilyet beszóltak nekem az utcán, hogy "egyet kéne zökni rajtad, aztán beesnél az autók közé és ott döglenél"?

Figyelt kérdés

Egy csaj volt a barátnőjével és egy gyerek volt rá kötve, igen érdekes pozícióban, de a gyereknek az nem egészséges, az tuti. De nem ez a lényeg, csak hogy neki is be lehet szólni... Meg mintha a híd alól szabadult volna..


Nevetnek rajtam a barátnőjével. Mikor mellém értek, közölte ezt. Biztosan nem ismert korábbról...


Feltörte a lábamat a cipő, lehet látszott, de ezért idegennek ilyet.. Szép példát fog mutatni a gyereknek.


2020. szept. 23. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magadra. Ő minden második élőlényre rátámad ahogy csak tud, nem egy fajba tartozok.
2020. szept. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan hogy csak azért szólt be egy láthatóan szerencsétlen ostoba nő, mert jókedvű voltam és csinos és véletlenül egy tizedmásodpercre a szemébe néztem. Az ilyen nyomorult nárcisztikus fajzatoknak már az sértés, ha valakiben többet látnak, mint saját magukban.
2020. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly Csepelen laktam, egyik este fáradtan mentem haza melóból, a járdán jött szembe egy agyonsminkelt hülye p*csa a barinőjével, az ilyeneket alapból rühellem, rájuk se néztem. Csak az tűnt fel, hogy mikor mellém értek, nagyon bámult rám a ribi és hangosan felkiáltott, hogy "Jézus, Mária, fúj!" Volt épp egy nagyobb pattanás az arcomon, gondolom azon akadt meg a tekintete a kis riherongynak. Nem mondom, elég szarul esett, hogy pont egy ilyen semmirekellő, agyhalott kisebbségi szól be nekem, de aztán rájöttem, hogy épp elég baj annak, hogy olyan kib*szott primitív véglény, amilyen. Utólag már csak röhögök rajta. 29/F
2020. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle retardáltnak van már gyereke, akiket inkább sterilizáltatni kellett vna. Ezért tartunk itt és élünk ilyen elcseszett aberált világban. A sok elcseszett "ember" miatt!
2020. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, és egyre több ilyen gyerek lesz sajnos:(

Nekem egyszer felnőtt munkások szóltak be egy áruházban. Ezek a tipikus energiaital cigi típusok. Simán csak sétáltam a kijárat felé , ők ott tanyàztak, és valami ilyesmit mondott hogy gyere, gyere.. aztàn meg hogy menj inkább távolabb. Kb mintha közelről nem tetszettem volna neki😀 én akkor kb 25 lehettem, nagyon csinos voltam, és nem ilyen kaliberű férfiakkal randiztam. Valószínű észre se vettem volna őket ha nem szólnak be😀 szóval felfogtam ezt úgy, hogy valójában meg akartàk egymásnak mutatni mennyire vagányak, de hogy miért csináltak úgy mintha feléjük igyekeztem volna azt nem tudom a mai napig felfogni😀 sajnos nagyon sok az ilyen alpári prosztó senkiházi, azóta is utálom az összes ilyen “munkás” 8 általánosos senkit.

ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!