Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megéri hobbiból pszichologiát...

Megéri hobbiból pszichologiát tanulni?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltak ha egy átlag emberrel beszélsz és kiderül h pszichologiát tanul? Nem féltek, h mit gondol rólad? Hisz mindent tud az emberi reakcioról, a viselkedés okáról, h hazutsz-e neki...stb.


Mielőtt elkezdtem féltem egy barátnőmtől emiatt.😅

Számomra érdekes a pszichológia, de ha nem megyek vele semmire akkor inkább nem pazarlom az időmet ezzel. Pszichológus nem leszek ezért a szakmán kívül érdekel h viszem e vele vmire?!


És elnézést a helyes írásomért, a hülye kérdésért, ha rossznak találjátok a katekoriát. Magyarán nem kérek felesleges hozzászolást😇😌


2020. okt. 15. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez nem figyelem zavar, hanem fáradtság. Az este csak egy példa volt. Ténylegesen akarat kérdése. Ha valamit akarsz, akkor megtalálod a módját. Igen, pl. a gyakori, vagy a napi facebook helyett elolvasol 10 oldalt reggeli közben, wc-n ülve, szünetben, két tanulás között, bármikor. Az egy döntés, hogy te az olvasás helyett inkább telefont nyomkodsz. Nem baj, ha így döntesz, csak akkor ne mond, hogy nem fér bele más. :)
2020. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oké🙂 írtam h tényleg igazad lehet, még nem próbáltam, azaz átgondolva nem kellett volna leírnom h nincs időm. Mert lehet h van. 😊
2020. okt. 16. 13:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Tanulj nyugodtan pszichológiát,érdekes,értékes tudás.

A pszichológusoktól meg ne félj,gyógyító szándékú emberek.

2020. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
IGEN!
2020. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!