Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facen mások is felvesznek...

Facen mások is felvesznek olyanokat ismerösnek pl hogy nem is ismered de haverod nöje(baratnöd pasija), haverod/bnöd(barati ertelelemben) szülei, bnöd pasijànak haverjai, nyaralás után a recepcios vagy az exed es haverjai kesöbb es ilyeneket?

Figyelt kérdés

Ismétlen nem olyanokrol van szo akik haveri körödben vannak vagy beszeltel màr vele kb közöd nincs hozzá azon kivül hogy bnöd pasija vagy exe es ennyi.


Van pár bnöm akik nyomultak már rá az aktualis baratonra es megesett hogy miattuk szakitott is velem egy srac.


De elteltek az évek ez elmult

(Rajöttem hogy egy egy bnö tovabb kitart mellettem mint egy pasi..)


En pl nem jelölgetem be bnöim pasijait vagy exeit(ha nem is vagyok velük barati kapcsolatban csak annyi hogy ismerem mert bnöm pasija/exe), vagy az exemre meg a szüleire sem keresek ra x év mulva es veszem fel vagy bnöm bnöire sem.



Ellenben

Tesom nemrég regizett az en bnöimet is felveszi(akikhez neki amugy köze sincs messze is lakik csak ismerik igy egymast), az exét csaladjàt is felvette az en exemet is

Bnöim ugyanez

Tetszett nekem egy srac erre felvette, ha van egy pasim rögtön jelölgeti mindenki es ki tudja mi megy a hátam mögött mikröl privátolnak, de még a szüleimet is felveszik ismerösnek


En nem venném fel a bnöm szüleit, pasijait, exeit(nem is jelölnek) sem csak olyan alapon hogy a bnöm szülei miközben a köszönésen a small talkon kivül nem is beszélünk.


Most en vagyok forditva összerakva?


Nekem tök fura lenne hogy bnöm pasijat jelölgetem aztan meg likolgatom meg még neki állok vele chatelni miközben semmi kapcsolatunk sincs joforman az életben.


Exem meg olyan volt ha elmentünk akár nyaralni is vagy rendezvenyre másnap 3 masik uj csaj ismeröse lett ezekröl a helyekröl full idegenek pl a recepcios akivel egy jot flörtölt es az orszag masik végében van es van baratja de azert facre kell neki..



#face ismerös
2020. nov. 6. 05:59
1 2
 11/11 Firedoom ***** válasza:

Eskuszom, ezzel a kerdessel most tenyleg megleptel.

Mar bocsanat, de hogy a faszban nevezheted baratnodnek azt aki rahajt a pasidra? Nincs az az osszetarto ero ami egy ilyen hatbaszuras utan meg egyben tarthat egy baratsagot...

Es akkor a rendes valasz: kb 70 ismerosom van facen, ez a szam meg azokbol all akikkel tenyleg beszelek es/vagy csaladtag. Nem jelolom be ismerosom ismeroset, ismerosom csaladjat, a hulla random elado nenit aki ram koszont, a kisgyereket aki mellettem bicozott. Miert tennem? Nem ismerem. Ha bejelol valaki es nem beszelek vele, nem lattam honapok ota vagy csak egyszeruen munkatars akivel hiaba melozom napi 8 orat, de elkepzelhetetlen akarmilyen kozos civil elfoglaltsag, egyszeruen torlom.

2020. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!