Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy a társaságotok sokkal jobban érzi magát, mikor nem vagytok ott?

Figyelt kérdés

Van egy haveri társaságom, vannak benne fiúk-lányok. Eddig olyan heti egyszer találkoztunk, és akkor iszogattunk-bulizgattunk. Viszont nekem 4 napja a munkám miatt el kellett utaznom, és nem tudtam a közelükbe lenni. Még 4 napig távol kell lennem. Viszont az első nap óta mióta nem vagyok ott, minden nap találkoznak, iszogatnak és buliznak. Nem tudom, hogy ez a hirtelen jött világvége hangulat mennyit tesz rá, de nagyon rosszul esik, hogy nélkülem. Eddig nagy nehezen tudtunk összehozni heti egy alkalmat, most meg hirtelen mindenki rá ér amikor nem vagyok ott. Ennyire taszító személyiségem lenne? Nemértem... Pedig amikor összejöttünk akkor mindenki jól érezte magát eddig, senkin nem láttam, hogy nagyon zavarná a jelenlétem. Vagy csak idegesíteném. De most mégis, nem vagyok ott, és minden pillanatot kihasználnak nélkülem... :(

Ráadásul senki nem érdeklődött irántam 1 emberen kívül, hogy mi van velem, meddig leszek, vagy mikor jövök. Egyből elfelejtettek, amint elmentem.


Szerintetek? Fél éve járogatunk így össze és eddig tényleg semmi jelét nem láttam, hogy nemkívánatos ember lennék, mert mindenkivel jól kijöttem. De valamiért mégis egyből el lettem felejtve. Mit csináljak? Nagyon rosszul esik most ez... Mindenből kihagytak... És még 4 napig ez lesz.



2020. nov. 13. 02:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na, hát az volt amire gondoltam. :'D. Írtam a közös csoportba, hogy csináljunk egy bulit miután visszaértem én is, de az az előtti napon hirtelen mindenki elutazik, vagy nem fog rá érni... Tehát 8 napon keresztül, amíg nemvoltam ott mindennap összejöttek és buliztak, amint visszaérek, mindenki elutazik... Kész vicc. Ez most kicsit sokkolt, meg szarul is esik, mert eddig semmi jelét nem láttam, hogy ennyire nemkívánatos személyiség lennék. Hívtak is ezelőtt mindenhova. De úgylátszik most rájöttek, hogy jobb nélkülem... Hát ez van. Sokmindent nemtudok tenni. Elfogok menni pszichológushoz, hogy megtudjam mi az oka, amit én nem veszek észre magamon, hogy ennyire taszító személyiségem van.
2020. nov. 14. 13:29
 12/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, minden esetre sok sikert!


Talán annyit javasolhatnék hogy a következő társaság ne csak iszogatós csapat legyen, hanem pl legyen valami közös pont pl hobbi.


Fel a fejjel!


De azért a régi brigádot se hagyd magad mögött, néha adj életjelet magadról, hátha elhívnak vagy ilyesmi :D

2020. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!