Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nem durva, hogy...

Szerintetek nem durva, hogy 24 évesne beköptek anyámnak, hogy bementem a postára, meg mertem sétálni egy 5 percet a városban a drogériához?

Figyelt kérdés

Fel nem fogom, hogy valakinek ez a szórakozása, hogy a bolond anyámat hergeli, aki sehova nem engedne.... Élvezi, hogy figyeltethet.


Olyat nem kérek, hogy kamu. Az illetőt tudom ki, sorozatban követ, figyel, de ha leb..aznám,azt is visszamondaná, meg tagadna.


Ez több mint zaklatás, megfigyelni, követni időonttal és ruházattal jelenteni rólam.... Egyébként ráb..szott, mert tudta anyám, meg akkor sem tőlem kérdezi meg, merre voltam, mert legszívesebben a házból nem engedne ki...


2020. nov. 18. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
És 24 évesen mi tart vissza hogy megszakíts minden kapcsolatot?
2020. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ahogy tudsz költözz el, próbálj valahogy önálló életbe kezdeni. Az ilyen szülők soha nem változnak meg sajnos. Tapasztalat. Ráadásul amíg otthon laksz, hiszen nem tudsz azonnal menni, nem mindenki születik milliókkal a segge alatt, addig ez lesz :(( Átérzem. A spicli kis szarházit meg oszd már ki, szard le hogy mi lesz a következmény. Én az ilyet megrángatnám, hogy mi a f*szt ugat bele más életébe. Mi felénk a szomszédok ilyenek, az egyik vénember. Az ha kell, ha nem kint leskelődik a kapuban és nézi hogy hova megyek, mit csinálok aztán meg pletykálni. Mióta éreztettem vele a dolgokat, azóta visszavett.
2020. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24 vagy és nem állsz a saját lábadra, senkit nem okolhatsz amgadon kívül a helyzetért.
2020. nov. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Erlyx válasza:
Talán azt tudnám tanácsolni, hogy ha engedi a helyzeted, akkor költözz be véglegesen a koleszba, esetleg ha van az egyetemhez közel lakó rokonod...
2020. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!