Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezelitek azt, hogy...

Hogyan kezelitek azt, hogy állandóan leszólítgatnak?

Figyelt kérdés

Nem voltam mostanába a városba, kb 1 éve most azonban kénytelen voltam mert a bankba pénztfizettem be.


Amint be mentem már megtaláltak a hajléktalanok, és a cigányok. Leszólítottak (gondolom pénzt, vagy cigit akartak kérni) Majd messziről az illető már kiszúrt (nem tudom mi alapján) és odajöt. Majd valamit mondot hogy adjak neki. Én erre mondtam neki hogy ,,H**zzatok már a p****ba mert naponta ezt csináljátok,,


Majd elmentem onnan.


Elfogult voltam?


Én is cigány vagyok de már elegem van hogy nem tudok úgy elmenni hogy ne kérjenek valamit. Állandón betalálnak ezek az emberek. Elegem van, lelkileg megvisel.



23F


Igen cigány vagyok, de engemet is k...-ra zavar



#hajléktalan #roma #koszfészek #Leszólítgatás #Elegem van belőlük
2020. nov. 25. 14:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Rengeteg van a városban mindenfelé. Akin látják, hogy normálisan öltözködik meg valszeg értelmes ember, azt biztos leszólítják. Az Örs vezér terén nem tudok úgy elsétálni, hogy ne jönne oda valaki. Rosszul vagyok már tőlük. Jelenleg nincs munkám, interjúkra járok, hiszen én is elvesztettem a munkámat a g*ciség miatt és így bérletem sincs. Akárhányszor beutazok egy interjúra, megállok ugye vonaljegyet venni minden alkalommal oda jön a kib*szott kéregető és miközben jegyet veszek a pofámba liheg, hogy csak egy kérdést tenne fel... az anyja picsájába tegye fel a kérdéseit, mindig koldulnak. Legutóbb már én is elküldtem őket a f-szba és közöltem én is munkát keresek, ajánlom neki is, mert más emberek se szarják a pénzt. Azt a 20 ft-ot sem. Undorítóak.
2020. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Rájuk se nézek, sétálok tovább.
2020. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Sokan vannak, egyre erőszakosabbak, ha nem tudod kikerülni őket, mondd, hogy a vasútnál mindig van felvétel tehervagon kirakodáshoz. Ha pedig nő az illető, küld az önkormányzathoz segélyért.
2020. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Ezt sugárzod. Légy határozottabb, meglátod a változást.
2020. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

-eleinte adtam, de utanam jöttek a lakhelyemre is még kérni

-kesöbb bátortalanul mentegetöztem es rosszul esett hogy szidnak mert nem adok

-utana probalkoztam különbözö ötletekkel pl

Amikor màr jön oda gyorsan megelözöm és én kérek töle pénzt vagy cigit

Vagy megjatszottam miutan dumàlt, hogy nem tudok magyarul es angolul gagyogtam hozzà, tök èrtetlen fejjel mintha nem tudnàm mit akar

Asszem a süketnémàt is megjatszottam màr amugy

Vagy volt olyan hogy visszakerdeztem, hogy mièrt mindig kérni jönnek, az meg miert nem jut senki eszébe hogy adjon csak ugy?

Vagy kikértem magamnak, hogy komolyan ezert szolit le? Erre vagyok jo?

Vagy megkérdeztem hogy árulja már el azt hogy miért pont engem szurt ki.

Vagy volt hogy mirlött kinyitotta a szàjàt màr elöre kértem hogy legyen szives hagyjon békén mert q.rva ideges vagyok épp nem hiànyzik ez is a nyakamba


-volt enyhül idöszakom mikor megsajnaltam egy bácsit es adtam, es abszolut lehozott hogy köszönöm helyett megkérdezte mennyi az idö(amit azert szoktak hogy lecsekkoljàk a telefont), ez ugy pofon vágott hogy azota senkit nem sajnàlok már meg.


-legutoljàra sikerült poenra vennem, mivel többen is betámadtak egymást érve, csak annyit kerdeztem röhögve, van e még valaki aki sorba àllna? Aztàn mentem tovabb.

2020. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy vagyok vele, hogy ha kell neki, hagy kérjen. Most mit tehetne? De én meg hagy döntsem el, hogy adok e épp vagy sem. Szóval ne sértődjön meg ha ne. (Bár közben meg gondolom, ha totál szét van idegileg akkor ez nem reális elvárás)


Amúgy én nem őket utálom, hanem a kormányt, hogy nem oldja ezt meg, hogy sacc aki elkeféli az életét az magára van hagyva, hogy haljon meg. Egy társadalom nem erről kellene, hogy szóljon.


(egyébként van egy keresztény ismerősöm ő meg azt csinálja, mindenkinek ad. kiszámolta mennyit szán erre sacc és leosztotta, hogy sacc mennyivel találkozik egy hónapban. ha pl ha 2000-ret rászán, akkor tud adni 100 embernek egy egy 20-ast. ami persze kérdés, hogy a másik mennyire örül neki, de az már az ő problémája :D)

2020. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Úgy kell elmenni mellettük, mintha semmi nem lenne ott. Levegőnek nézni. Mintha észre sem vennéd.
2020. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Alighanem befogom vetni a kimar beretta 92-es gázpisztolyt. Van engedélyem rá, utcán viselhetem. Ha meglássák hogy fegyver van nálam, valószínűleg elrettentő hatása lesz.
2020. nov. 25. 14:42
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
meglássák...
2020. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Számomra a helyesírásod elrettentő.
2020. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!