Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másokat is irritálnak az...

Másokat is irritálnak az "alfahímek"?

Figyelt kérdés
Engem rohadtul és nem tudom leplezni. Nem fogok senkinek sem alárendelődni, attól mert nagyobb pofája van. A jópofizva fölényeskedő, alázó köcsögökre gondolok, akik azt hiszik többek, jobbak mint az adott társaság többi tagja. Nem tudok jópofát vágni hozzájuk, alapjában kerülöm őket, nyelek egyet, aztán úgy alakitom a szituációt hogy többet ne nagyon kelljen találkozni, nincs kedvem balhezni, verekedni, fölösleges szócsataba keveredni primitív emberekkel. Azonban a dolgok megváltoztak annyiban, hogy van barátnőm és neki is bizonyitanom kell ha ilyen szituáció van, hogy nem hunyászkodom meg. Megéri?

2020. dec. 2. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bizonyítani.

Ha ilyennel találkozol csak mosolyogj rajta.

Egyébként két szóval be lehet égetni.


Ha mesél valamit csodálkozva nézte rá, tenyleeeg?

2020. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem irritálnak. Nem zavar, ha valaki más típusú, mint én. És ebből nem is csinálok büszkeségi kérdést.

Ha valaki bunkó, az más eset. Bár nemcsak az alfahímek között vannak bunkók, hanem mindenhol. De azokkal meg nem nagyon szoktam egy társaságban lenni, mert utálom a bunkó, rosszindulatú embereket.

2020. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ha fizikailag minimum egysúlyban van az illető, vagy létszámfölényben, akkor már a balhé kellős közepén találod magad pillanatok alatt az ilyen passzív módszerektől is, elég ha azt érzékelik nem vagy rájuk vevő, netan lenézed, még megse kell szólalni.


1-es

2020. dec. 2. 11:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Első körben definiálni kellene pontosan, hogy mit jelent az alfahím.


A feltűnési viszketegséges, semmire nagypofájú, magukat túljátszó embereket senki nem szereti. De ez független attól, hogy az illető "alfahím"-e vagy sem, mert nőben is ismerek ilyet.

2020. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Engem a frusztrált, idegbeteg, gyűlölködő "rendessrácok" jobban iritálnak, mert pont ugyanolyan rosszak csak még sunyi kis geczik is mellé.
2020. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Az összes hím irritál, aki valamilyen formában vergődik. A béták a komplexusos vergődésükkel olyan szintű undort tudnak kelteni, hogy legszívesebben felrúgnám őket, de az alfának mondott önmagát rázó bohócok sem jobbak. Egyébként tartom, hogy ez a típus nem is alfa. Az igazi alfa csöndes, higgadt, stabil és családban él.
2020. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4-es idézőjelben van az alfahím, attol független "a feltűnési viszketegséges, semmire nagypofájú, magukat túljátszó embereket" tekintik a legtöbben alfának. Egy átlag ember ezekkel találkozik, nem a helyi Michael Corleoneval.
2020. dec. 2. 12:18
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Oké, de azt mondtam, hogy ismerek ilyet nőben is. Sőt! Ismerek "alfahímet", aki teljesen visszafogott és csendes és ismerek olyat is, akit fentebb említettem és biztosan nem "alfa", mert szerencsétlen, ronda és sikertelen is az élet minden területén.


Szerintem ez inkább intelligencia kérdése és nem függ attól, hogy valaki alfa-e vagy nem.

2020. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

1 és vagyok.


Nálad is van gond, ha azt hiszed hogy alárendelodsz.

Miért is kéne.

Csak fogadd el őket úgy ahogy vannak. De ha te állsz neki bizonygatni, meg verekedni, hát egyszerűen bolondot csinálsz magadból.


Nézd nyugodtan, beszélj vele a barátnőd előtt is,csak legyél okos.


Nyugodtan jatszd el, hogy csodalod, meghallgatod, majd ha elfordul mosolyogj rajta.


Ha a barátnőddel vagy ,akkor is az eszeddel dicsekedj, ne a fizikai elonyoddel.


Nem.akkor fognak rád felnezni,ha jó megvered, hanem ha két szóval alapakolsz, úgy ő meg észre se veszi, csak egy idő múlva esik le neki.


Ez a típus, kivétel nélkül buta mint a hatökör.

2020. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Ja, és sose szidd a nődnek.
2020. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!