Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz, ha sose voltam házibuliban?

Gáz, ha sose voltam házibuliban?

Figyelt kérdés
Ti hány évesen voltatok először? Mit szoktatok csinálni egy házibulin?

2020. dec. 4. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
22 vagyok de még soha nem voltam házibuliban. Nem is igénylem,nem vagyok az a társasági ember, a bálokat viszont szeretem.
2020. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradtál le semmiről. Ivásról szól általában.
2020. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
92%

Ahogy én tudom, a résztvevők esznek, isznak és kúrnak mint állat.

De én is csak hallomásból mondom.

2020. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Én sem voltam, és nem is fogok menni, mivel nem iszok, és nem fogok random idegenekkel kúrogatni.
2020. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Csak az amerikai filmekben ilyenek a házibulik :Dd


Én elég sokban voltam, általában 15-20 fősek szoktak nálunk lenni max, ez kicsit tágabb baráti társaság. 21-24 évesek vagyunk, sokaknak van kapcsolata, ilyenkor barát/barátnő is jön, nem fekszünk össze egymással, főleg hogy barátok vagyunk :Ddd

Ivás van, de nekem ink-bb a szórakozás, beszélgetés, táncolás stb. jut róla eszembe.

2020. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
18
2020. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

22F vagyok,életemben egyszer voltam 16 évesen szilveszterkor,nem volt annyira jó mert kb mindenkinek meg volt a társosága,lehetett volna jobb is.

Inni,táncolni,beszélgetni,hülyülni,voltak olyanok akik a felső szinten szexeltek,én esetemben ismerkedni.

2020. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Többféle házibuli van, nem lehet egy sémára felhúzni az összeset. Az elsőn 16 évesen voltam, amikor egy barátnőméknél volt szülinapos ottalvós "buli".


Pár havonta szoktam menni valamilyen baráti társaságommal, általában 10 és 30 között szoktunk lenni, és a "kúrnak mint állat" nálunk nem létezik, legfeljebb akik alapvetően is együtt vannak szoktak félrevonulni privátban.


A program változó, igazából attól is függ, hogy kikkel és mennyien vagyunk. Valamikor csak nasizunk és iszogatunk (nem a rosszullét a cél), valamikor kerti mozis este van, valamikor sütögetünk, valamikor karácsonyozunk, valamikor tűzijátékozunk, valamikor társas vagy film maratont tartunk, stb. Csak az adott társaságtól függ, hogy mit szeretnek csinálni.


Egyáltalán nem gáz, hogy nem voltál, miért lenne az?

24/L

2020. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

#9

Mindenki maga válogatja, hogy milyen buliba megy. Nálatok ez a divat, másoknál nem.

Vannak bálok manapság is, és gyönyörűek. Én például Velencében voltam egy zártkörűn, de szoktak lenni különböző cosplay és role-play kedvelőknek, Prágában is voltam egyen, amit még 2015-ben tartottak és Büszkeség és balítélet tizedik évfordulóján tartották.

24/L

2020. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9# Nálunk volt tüzijáték.
2020. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!