Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz, ha sose voltam házibuliban?

Gáz, ha sose voltam házibuliban?

Figyelt kérdés
Ti hány évesen voltatok először? Mit szoktatok csinálni egy házibulin?

2020. dec. 4. 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te gáznak érzed, akkor az, ha nem akkor nem. Én szeretem a házibulikat, akkor a baráti társaság csak egymással foglalkozik, szabadabban hüyéskedünk mint pl. szórakozóhelyen, olyan zenét hallgatunk amit szeretünk, társasozunk, eszünk, iszunk, beszélgetünk, röhögünk, néha filmmaratont tartunk.. Nem szeretem a hangos táncos helyeket, szórakozóhelyekből csak koncertekre járok, de az meg nem arra való, hogy az ember beszélgessen a barátaival. Ettől még egyáltalán nem gáz ha valaki nem szereti az ilyesmit, nincs igénye rá, nem érdeklik az ilyen programok.
2020. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Metionin ***** válasza:
100%
Én se voltam soha. Gyerekként nem lehettek barátaim, anyám nem engedte, nem mehettem senkihez és senki sem jöhetett hozzánk. Így a szülinapozás meg átmenni játszani meg ilyesmik nekem kiestek. Nagyobb korban a bulik is, bár nem is vágytam. Egyetemi koliban voltak ilyen szobabulik, valakinek a szobájában ültünk össze többen társasozni, iszogatni, filmezni.
2020. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
31%
Nekem jó emlékem van! ott vesztettem el a szüzességem,egy haveromat nyomtam s..be gumi nélkűl! ja igen mindketten fiúk vagyunk.
2020. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!