Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől vagy boldog? Hogy lehet...

Mitől vagy boldog? Hogy lehet boldog valaki? Ha voltal szomoru, hogy lettel boldog?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem voltam boldog, nem vagyok boldog és nem leszek boldog.
2021. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Boldog vagyok, mert tudom, hogy képes vagyok az előttem álló problémák megoldására.
2021. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

1. kérdés: a boldogság az elmében van. Tehát nem feltételfüggő. Ha sikerül ezt megértened, akkor sikerülhet boldognak is lenned.

2. Hogy lehet boldog valaki? Az attól függ, ki az a valaki. Mindenkinek megvannak a maga preferenciái.

3. Hogy lettem szomorúból boldog? Hát, sikerült feltételfüggetlen tudatállapotot kialakítani.


Egyesnek: mi alapján döntöttél úgy, hogy sose leszel boldog? Jó neked az?

2021. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Úgy, hogy meglátom körülöttem a jó dolgokat és igyekszem úgy irányítani az életemet, hogy minél több jó dolog legyen körülöttem.
2021. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Megtanultam értékelni a legapróbb dolgokat is és hálásnak lenni értük. Hisz az igazság az, hogy hatalmas dolgok nem éppen az átlag emberek életében történnek, vagyis butaság lenne ezektől függővé tenni a boldogságomat...
2021. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!